swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

XVI Sesja Rady Miejskiej. - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: AT Data: 2012-03-29 09:34:18 (czytane: 23804)  Wersja do druku

XVI Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju odbyło się 29 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10. Zapraszamy do oglądania retransmisji w Ponidzie.Tv.

Proponowany porządek XVI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XVI - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Słuchaj Sesji Rady Miejskiej w formacie mp3.

 

Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Godziny emisji: 

31.03.2012 - godz. 12.00

Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

Źródło: busko.pl


 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (27)
     

-Masz rację... (2012-03-26 10:55:11)

...takiego syfu jeszcze nie było.
Bo za poprzedniej ekipy był dużo większy...

-- (2012-03-26 07:41:01)

Posprzątać ulice w mieście, bo nie będę myła okien 10 razy. Takiego syfu i kurzu jeszcze nie było. Do roboty władzo - brudasy.

-Był, był... (2012-03-26 07:00:42)

... nawet jeszcze większy.
Tylko wtedy nie widziałeś, a teraz jakoś Ci się wzrok wyostrzył.

-maciek (2012-03-25 17:09:31)

To prawda, mają rządzący większość i nic nikogo nie obchodzi. Ci co wytykają błędy nie mają przebicia, bo i tak przegłosują. Nawet złe decyzje, uchwały, które za miesiąc się odkręca. Przecież już tak było, ale kogo to obchodzi. Kompromitacja! I racja, jak ktoś wcześniej pisze, w gazetach tego nie podają. W tamtej kadencji wszystko było źle, teraz nikt niczego nie widzi. Nawet tego syfu, który panuje w całym mieście. Takiego brudu jeszcze nie było!

-- (2012-03-24 15:30:14)

Jeśli urzędniki rządzą to faktycznie po co i na co potrzebna jest rada.Nie róbmy fikcji szukamy oszczędności to pieniądze się przydadzą.Żeby tylko nie było tak jak w Wilkowyjach gdzie Czerepak wszystkim rządzi.Mam nadzieję ,że tak nie jest a jakby tak miało być to referendum i rozpisać nowe wybory jak najszybciej.

- (2012-03-24 08:38:14)

Jaka cisza :) , widze ,że wszystko i wszystkim się podoba nie to co za poprzednika ............

- (2012-03-23 10:29:29)

W imieniu rowerzystów pragnę podziękować za wiosenne porządki na ścieżce rowerowej do Kameduł. Oby tak było przez cały sezon. Nie zapominajcie jednak o ścieżce rowerowej do Radzanowa. Tam trawa weszła już do połowy ścieżki i gałęzie też nie dają bezpiecznie przejechać.

-.. (2012-03-23 10:00:00)

znieść diety , zrobic działania radnych dzialaniami społecznymi i sprawa bedzie rozwiązana,skonczy sie pseudopolityka, a my jako społeczenstwo tylko zaoszczedzimy ,zostana pieniądze dla gminy a są to nie male kwoty bo w skali kadencji wynosi około 1500000 , do tego obnizyc wynagrodzenie naszych burmistrzów i kwota przegania 2 miliony zloty, a szuka sie oszczędnosci tylko nie tam gdzie trzeba .........

-bobo (2012-03-23 08:24:42)

Macie rację, Radni są niepotrzebni!!!

-czytelnik (2012-03-23 00:18:52)

Jeżeli wszystkie uchwały przejdą, to xyz ma rację. Po cholerę mamy ponosić koszty diet dla radnych.

-do xyz (2012-03-22 19:14:32)

Nie wydaje ci się mam takie same wrażenie.Rada jest bo jest a jakby jej nie było to też by było.

-xyz (2012-03-22 17:51:25)

jak czytm porządek obrad to dochodzę do wniosku, że od tej rady nikt nic nie chce. Poza jednym: aby klepnęła tzn uwiarygodniła jakąś urzędnicza decyzję. Czyli rada jest najbardziej potrzebna buskiej administracji co by chroniła swoim autorytetem decyzje tejże administracji, .Pza tym nikogo nie interesuje co ci radni myslą / jeśli myślą/ co sądza / jeśli sądzą / co uwazają / jeśli uważają /. Smutne to jak rada powoli stała się narzędziem. A może mi się tylko tak wydaje?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry