swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Narkotykowe zatrzymanie.

Dodane: AT Data: 2012-03-01 10:00:43 (czytane: 12041)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci od pewnego czasu przypuszczali, że 24-letni mieszkaniec Buska-Zdroju może posiadać narkotyki. W piątek wieczorem potwierdziły się ich przypuszczenia. Mężczyznę zatrzymano na jednej z ulic miasta. Stróże prawa znaleźli przy nim torebkę foliową i zawiniątka z suszem roślinnym i białym proszkiem. Funkcjonariusze znaleźli również narkotyki w jego miejscu zamieszkania. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 16 gramów białego proszku i około 2 gramy suszu roślinnego. Policjanci substancje te wstępnie zidentyfikowali jako amfetaminę i marihuanę.

Mężczyzna jest znany stróżom prawa z podobnej wcześniejszej przestępczej działalności. Zostały wobec niego zastosowane środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego. Za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-nagły atak spawacza (2012-03-03 02:31:34)

Jeszcze jedno dilowanie rąk nie brudzi... niedługo konfidenci i tak zostaną ukarani za swoje grzechy..już nie dlugo.........

-do bilibak (2012-03-02 16:49:18)

Jak takie rzeczy robi to sam sobie życie marnuje. Zamknąć na 3 lata to mu przejdzie

-bilibak (2012-03-02 14:39:01)

zamknijcie tych co lapowki brali i tego co tortilki skroil a jego dajcie na leczenie bo zamykanie go marnuje mu zycie a nie zmienia jego podejscia to trzeba leczyc a karac to macie kogo ....

-akrosom (2012-03-01 19:46:02)

bo policja nie przebadała i nie moze stwierdzić nawet po samym zapachu a redkur pozwala sobie na taki domysł

- (2012-03-01 19:40:51)

W artykule sami piszą o białym proszku i suszu więc czemu w nagłówku jest mowa o narkotykach???

-do: - (2012-03-01 17:42:57)

Obudź się to nie krk czy wielkie wwa jak sam się nie zainteresujesz nikt Cie o nic nie zapyta, druga srawa jako uczesnik życia publicznego nie widzę żeby poniżej 16. było jakieś zauważalnie zainteresowanie takimi sprawami a sam stwierdzam po sobie że od 16. masz już dużą swiadomość tego co robisz i gdzie żyjesz. Nikt jeszcze mnie w zyciu do sprubowania nie zmusił. Mam pełną kontrolę nad swoimi potrzebami. Powiem Ci jest tak, że wiedzą ci co mają wiedziec a są to osoby z bliskich kręgów. Nikt nikomu się w twarz nie śmieje chyba że po... i to bez ironii a lamusy morda w d**e bo może by się ktoś na jakiś temat zorientował zamiast jechać na schematach i opiniach. Bronię tu jednego specyfiku a mianowicie tylko tego co naturalnę reszta w grę nie wchodzi. Oczywiście w przypadku legalizacji od 18 lat. Waszym dzieciom jedyne co grozi to głupoty z internetu i strony z darmowym pornusy bo to lasuje muzg i robi z nich roślinę

- (2012-03-01 17:02:48)

i tak w konsekwencji mu naskoczą.Zatrzymali, wypuscili i bedzie robił to dalej pomino że już raz go zatrzymano za to samo.Zatem co to za sukces.
Sukcesem bedzie jesli pójdzie siedzieć .a tak naprawdę bedzie drwił i śmaił się w twarz kolesiom którzy go zatrzymali oraz rodzinom dzieci którym wciska ten syf

-gan,ka (2012-03-01 16:56:52)

gorcek

- (2012-03-01 15:42:44)

kilka kreseczek białego szaleństwa i troszkę zielonego, też mi wielkie przestępstwo ;/za to jaki sukces buskiej policji ,hoho ;d i ten nagłówek "Narkotykowe zatrzymanie." Jednym słowem "żal" :)

-o. (2012-03-01 14:52:18)

Przemek?

- (2012-03-01 14:37:49)

zalegalizowac maryche

- (2012-03-01 14:13:37)

kolejny wielki sukces buskiej policji! czapki z głów panowie i panie:)

- (2012-03-01 13:00:55)

Sam powinien to wciągnąć!

-aaa (2012-03-01 11:00:46)

dobrze mu tak!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry