swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Andrzej Gądek 'Osobowością Ponidzia' roku 2011 - video.

Dodane: MC Data: 2012-02-23 12:02:05 (czytane: 19858)  Wersja do druku

W trakcie IX Balu Dobroczynnego odbyła się uroczystość wręczenia tytułu 'Osobowość Ponidzia', plebiscytu organizowanego już po raz dziesiąty przez 'Tygodnik Ponidzia'.

W plebiscycie, w którym czytelnicy "Tygodnika Ponidzia" wybierali „Osobowość Ponidzia” roku 2011, zwyciężył Andrzej Gądek, drugie miejsce zajął Starosta buski Jerzy Kolarz, a trzecie, ex aequo z identyczną ilością głosów, zajęli Grzegorz Solarz, dyrektor Oddziału Kształcenia Zawodowego ZDZ w Busku-Zdroju  i Wojciech Legawiec, prezes Zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tej uroczystości:

 bal_dobroczynny2012_osobowosc_roku500.jpg
kliknij i oglądaj

 

/MC/

Czytaj także:  IX Bal Dobroczynny


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (43)
     

-od elit politycznych się odczep, bo to nie oni ogłosili konkurs i przyznawali tytuły. (2012-02-24 17:09:50 - IP: ***63.27.210)

To robiła na własną odpowiedzialność gazeta z jej red. naczelnym. On to wymyślił i zrobił po raz kolejny. Kto był zainteresowany to kupował gazety, wysyłał kupony i ugrał tytuł dla swojego. Każdy mógł tak zrobić poświęcając trochę drobnych i czasu.
Istnienie gazet to nie sprawa niezauważania trudnych tematów, tylko przekonania czytelników, że warto taką gazetę kupić, bo jest w niej coś ciekawego. Nie ma nic "ciekawego" to się kupuje raz i więcej nie. I od tego zależy istnienie gazety.

- (2012-02-24 16:47:33 - IP: ***.117.241.46)

być może szef tego portalu jest zastraszony lub woli trzymać stronę osób dzięki którym może robic to co robi ale tego raczej się nie dowiemy,a znikace komentarze potwierdzają ze jest wiele spraw które nie mogą ujrzeć swiatła dziennego

- (2012-02-24 16:19:04 - IP: ***.243.99.188)

wiadomo, ze szef tego portalu w najlepsze bawił się na tym balu ale lojalność wobec czytelników obowiązuje

- (2012-02-24 16:12:22 - IP: ***.243.99.188)

pytanie do redakcji ---dlaczego komentarz zamieszczony wczoraj przeze mnie znikną ?

- (2012-02-24 14:56:31 - IP: ***189.60.106)

jaka "elita" polityczna takie laureaty.
a swoją drogą to pamiętam jakie jaja były jak p. Siekierski potłuk wazon i jak Panią Przewodniczącą Rady Nurek potraktował redaktorzyna z gazety jak jej niezaprosili na rozdanie nagród.
Jakoś zastanawiam się jak to jest że niezależne tygodniki takie jak Korso nie mogą sobie poradzić na rynku a inne gazety które "niezauważają" trudnych tematów jakoś trwają.

- (2012-02-24 13:59:26 - IP: ***.43.184.123)

Oczywiście komentarze giną. Nie rozumiem tego, przecież jeżeli ktoś jest urażony lub pomówiony można ustalić kto i co napisał i nich się w sądzie dochodzą. Nie pierwszy raz moje komentarze giną, bo są niewygodne niektórym

-:) (2012-02-24 13:56:51 - IP: ***190.37.210)

wiecie co? a mnie podobają się te wazony

-jan (2012-02-24 12:35:48 - IP: ***188.187.62)

Kpina

-każdemu i każdej gazecie wolno taki tytuł nadawać. (2012-02-24 11:35:29 - IP: ***63.27.210)

Gazeta drukuje kupony, klient kupuje gazetę, wypełnia kupon, dostarcza go do redakcji, redakcja je liczy i ogłasza wyniki. Jest to forma zabawy, w którą niektórym chce się pograć. Innym nie chce się grać, więc to olewają. Żeby wygrać, trzeba jednak grać. Kto zagrał, ten wygrał. Podobne tytuły "najlepszego" radnego, strażaka, lekarza, itp. nadaje za głosowanie SMS Echo Dnia przez ostatnich kilka lat. Stało się to już normą zwiększania poczytności gazety (dla kuponów lub SMS-sów).
Zawsze są lepsi kandydaci do zaszczytnych tytułów, jednak brak tych co kupują gazety i wypełniają kupony lub wysyłają SMS-y pogrąża te lepsze kandydatury.

-xxx (2012-02-24 10:19:06 - IP: ***.43.196.246)

Tak się bawi ........ PSL. Mam nadzieję że to wasz ostatni BAL "chłopki".

-mc matolek (2012-02-24 10:01:06 - IP: ***11.142.195)

jesli jest wolnosc slowa to nie usuwaj komentarzy


a co wyboru to czysta kpina ale to juz wasz problem .buhahhahhahha

- (2012-02-24 06:09:28 - IP: ***63.188.38)

mam prosbe. Moze redakcja zrobilaby krotki artykul co ten Pan zrobil, jakie ma osiagniecia bo wiekszosc z nas zna go tylko z tego ze nie chcial wypelnic wyroku wydanego przez niezawisly Sad i ze wedle tego wyroku o ile dobrze pamietam byl wspolpracownikiem wywiadu /zaden wstyd jezeli ktos przysluzyl sie Ojczyznie/ .
A opozycja niech poprosi Rutkowskiego o to by sprawdzil o ile wzrosla sprzedaz lokalnego dziennika PSL-u w miejscu zamieszkania laureata.
Tzeci rok kiedy puchar dla laureata jest caly.

- (2012-02-23 23:37:17 - IP: ***26.85.41)

"Osobowość" to termin zupełnie spałperyzowany na tej imprezie. Osobowość to zbiór względnie stałych, charakterystycznych dla danej jednostki cech i właściwości, które wyznaczają jej zachowania i pozwalają odróżnić ją od innych; Kto z wybranych spełnia takie kryteria ? Na pewno nie ten co zajął czołowe miejsce. Ma aż takie poparcie na całym ponidziu ?. A co on dla niego zrobił? Nawet Starosta nie ma takiego poparcia. Zdumiewające. W przyszłych wyborach pewnie pokona starostę i powiat przeniesie do solca. Oj coś tu nie gra Panie redaktorze.

-buba (2012-02-23 22:47:11 - IP: ***41.57.12)

kochany, przytuliłbym Cię bardziej, ale rozumiesz, brzuch...

-nieuk (2012-02-23 22:14:47 - IP: ***.43.207.186)

hmm a na jakiej podstawie przyznawany jest ten tytuł?Co to znaczy "osobowość Ponidzia"?czym trzeba sie zasluzyc?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry