swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Za nami XIII i XIV kolejka Buskiej Ligi Futsalu. (fotoreportaż/video)

Dodane: AT Data: 2012-02-14 11:25:46 (czytane: 20324)  Wersja do druku

Rozgrywki Buskiej Liga Futsalu dobiegają końca. Mimo iż znany jest już zwycięzca, emocji podczas weekendowych meczy nie brakowało.

Najwięcej emocji dostarczył właśnie pojedynek mistrzów BLF-u. Drużyna Maxfarbexu- Budotermiki niespodziewanie zremisowała Eko- Inż 2:2. Pińczowska drużyna nie grała natomiast drugiego z sobotnich meczy. Ich rywal, Leśna Chata Skorzów nie dotarł na mecz i tym sposobem drużyna Eko- Inż dostała 3 punkty „za darmo”.

futsal_13_14_021.jpg 

Wysokie zwycięstwo odniósł również Hotel Mateo Stopnica, który zaaplikował Sawie sześć goli tracąc jedynie dwa. Sawa w sobotę grała również z Wikingiem Stopnica. Jednak i ten rywal okazał się zbyt silny a Sawa musiała przełknąć gorycz porażki, tym razem 2:1. W pozostałych pojedynkach zgodnie wygrywali faworyci. Zakład Usług Inwestycyjnych pokonał stopnickiego Wikinga, a  Opony zwyciężyły z Bis- Kas-em.


W drugiej lidze również znamy mistrza. Została nim drużyna Lafarge i Przyjaciele. Lider odpoczywa, tymczasem tempa nie zwalnia wicelider. Flornas- Ekobiomasa pokonał Porozumienie Samorządowe 3:2. W pozostałych meczach BS Busko zwyciężyło Max Auto 4:2, a Jabol Siesławice uległ Agro- Farmerowi  1:3.

futsal_13_14_485.jpg


W niedzielę na parkiecie hali przy Kusocińskiego nadal rządził pińczowski Eko- Inż. Najpierw bez większych problemów uporał się z Hotelem Mateo, by później urwać punk ty kolejnemu faworytowi. Tym razem ofiarą padły Opony, które tylko zremisowały z Eko- Inż 3:3. Dla piłkarzy Opon był to zimny prysznic bowiem kilka minut wcześniej rozgromili stopnickiego Wikinga aż 7:0.

Zgodnie po 3:0 wygrali Maxfarbex i Zakład Usług Inwestycyjnych. Pierwsi  pokonali Wikinga a drudzy zwyciężyli z Leśną Chatą. Z jednym zwycięstwem nadal pozostaje Sawa, która w niedzielę uznała wyższość Bis- Kas-u.


Przed ostatnim weekendem rozgrywek laury pierwszeństwa zostały już rozdane. Walka toczy się o pozostałe lokaty i prestiż, dlatego emocji nie zabraknie do końcowej syreny.

fotoreportaż


Tekst i foto: Marcin Matuszewski

 

Wyniki rozegranych spotkań:

11.02.2012r.    SOBOTA

I LIGA

HOTEL MATEO Stopnica – SAWA         6 : 2 (4:0)
WIKING Stopnica – SAWA     2 : 1 (0:0)
MAXFARBEX-BUDOTERMIKA – EKO-INŻ Pińczów         2 : 2 (0:0)
BIS KAS I EKO TYNK – OPONY WACH I HYDROGEOTECHNIKA         2 : 4 (0:1)
EKO-INŻ Pińczów – LEŚNA CHATA Skorzów     5 : 0 v.o.
WIKING Stopnica – ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI     1 : 3 (0:1)

II LIGA

JABOL Siesławice – AGRO FARMER Piestrzec  i Sklep Spożywczy KASIA Wójcza         1 : 3 (0:0)
POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE – FLORNAS-EKOBIOMASA         2 : 3 (0:1)
BS Busko – MAX AUTO         4 : 2 (0:0)


12.02.2012r.    NIEDZIELA

I LIGA

HOTEL MATEO Stopnica – EKO-INŻ Pińczów        2 : 5 (0:0)
MAXFARBEX-BUDOTERMIKA – WIKING Stopnica         3 : 0 (2:0)
SAWA – BIS KAS I EKO TYNK        1 : 3 (1:2)
OPONY WACH I HYDROGEOTECHNIKA – WIKING Stopnica     7 : 0 (2:0)
LEŚNA CHATA Skorzów – ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI    0 : 3 (0:2)
OPONY WACH I HYDROGEOTECHNIKA – EKO-INŻ Pińczów    3 : 3 (0:0)


blf_14k.jpg
Kliknij aby powiększyć

 

 
terminarz_futsalu.jpg
Kliknij aby powiększyć

 

Zobacz video z meczu OPONY WACH I HYDROGEOTECHNIKA – EKO-INŻ Pińczów

BLF10_14k_opony_ekoinz_video.jpg
Kliknij aby oglądać

 

 


Czytaj więcej o Buskiej Lidze Futsalu 2011/2012


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

-l (2012-02-15 17:05:02)

mozna terminarz na sobote i niedziele, bo w tabelce sobota z niedziela jest polaczona

-do poniżej (2012-02-15 12:55:51)

W/g mnie 2 miejsce ma ten kto znajduje się za liderem czyli za nami,a więc?

- (2012-02-14 21:25:24)

karnych nie było z pińczowem ewidentny druk chyba organizatora to przerasta opony i hydrogeotechnika 2 miejsce

-dg (2012-02-14 19:24:48)

o kim ty myślisz

-do poniżej (2012-02-14 18:23:58)

A widzieliście jak ten mały gruby co tak zawsze drze ryło w meczu z nami zaliczył glebę.Wstał i z pretensjami do sędziego,choć w promieniu 10m nikogo nie było.

- (2012-02-14 13:17:11)

sedzioweie nie powinni pomagac kolego;/ brawo za walke do konca!!

- (2012-02-14 12:08:46)

sedzia z pinczowa sedziowal pod swoich kolegow .

- (2012-02-14 11:21:24)

ale to nie byla wasilewski tylko taler :) i faulu tam nie bylo,a jesli jestes sedzia to zapraszamy do sedziowania

-franek (2012-02-14 10:47:04)

jak zwykle na sedziów, a karne ewidentne.z opon chce zamac noge gosciowi i tlumaczy sie ze dotknal pilki-kogo to obchodzi.juz bylo kilka takich atakow w telewizji ze zagrywa pilke - np wasilewskiemu wynbil z pod nog i chlopa na rok wylaczyl.

- (2012-02-14 10:19:46)

bedzie filmik z meczu opony z pinczowem?

- (2012-02-13 19:57:54)

Brawo opony dobry mecz i piekna bramka na 2:2 wiedza jak sie gra z wycowfanym bramkarzem :) trzymam kciuki za was:)

-marcel (2012-02-13 19:29:18)

"zimny prysznic" dla opon, dobre, Panie autor artykułu, chyba nie oglądałeś meczu a jak oglądałeś to się nie przyznaj, wydrukowali DWA karne, ale chłopaki z opon pokazali że są lepsi od sędziów fryzjerów, dla nich należy sie drugie miejsce w grupie ja jestem za NIMI!

- (2012-02-13 18:40:54)

i w ostatnim

-widz (2012-02-13 16:33:12)

Tragedia to mało powiedziane! Sędziowie powinni być niewidoczni, a w niedzielę byli głównymi bohaterami meczów, szczególnie pierwszego!!!

-aga (2012-02-13 13:41:26)

Poziom sędziowania TRAGEDIA

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry