swietokrzyskie.info


Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

XIV Sesja Rady Miejskiej - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: AT Data: 2012-01-25 13:05:24 (czytane: 21985)  Wersja do druku

W dniu 26 stycznia 2012r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, odbędzie się XIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Zapraszamy do oglądania transmisji w Ponidzie.TV.

 

Proponowany porządek XIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Sesja XIV - projekty uchwał Rady Miejskiej

Słuchaj transmisji Sesji Rady Miejskiej w formacie mp3


Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy  do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 


 

Zapraszamy również do oglądania retransmisji z XIII Sesji Rady Miejskiej.

ponidzieTVlogo5_200.png
Kliknij i oglądaj


Godziny retransmisji:
23.01.2012 -  godz. 17.30

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (65)
     

- (2012-01-25 14:59:36)

Z Sawy będzie się woziło przez cały 2012 rok chemię i środki czystości do szkół podstawowych,gimnazjów i przedszkoli w gminie Busko.Można sprawdzić na bip.umig.busko.pl potem ZOPIS i zamówienia publiczne,znak sprawy ZOPIS.AI.3411.6.2011 .Tę sprawę pan burmistrz dopilnował by towary z hurtowni jego żony miały zbyt...

-xxx (2012-01-25 14:25:20)

Szanowny Panie Burmistrzu wszystkie Pańskie obietnice wzięły w łeb nic Pan nie zrealizował, zmarnował Pan rok naszemu miastu. Zabił Pan buskich przedsiębiorców, szkolnictwo i uzdrowisko. Pytam Pana - jaką ma Pan wizję miasta i gminy za 3 lata które napewno Pan zmarnuje.
Chyba pora powiedzieć SORY nie nadaję się i odejść z honorem (jak Pan go ma) bo inaczej ... może być różnie.
Nie życzę Panu powodzenia!!!!

-Rodowity do rodowitego (2012-01-25 14:06:01)

Mieszkam w Busku juz od 60lat tu mieszkali moi rodzice i dziadkowie i dobrze wszystko pamiętam te pare starych drwenianych chałupek w koło rynku i wiele innych rzeczy ,nie ucz psa szczekac!
Najwiecej własnie z wygud są niezadowoleni ludzie napływowi a to z innych miejscowosci i okolicznych wsi.Słoma z buta wychodzi ale glowa w chmurach,takie sa realia(jak z chlopa zrobi sie pan) W tym miejscu nie ubliżam tym co mieszkaja na wsi i cięzko pracuja ,tylko tym przerobionym a do Buska przez ostatnie 20lat dużo napłynęło.

- (2012-01-25 14:04:18)

Precz z oszustami !!

- (2012-01-25 12:26:31)

A miało byc tak dobrze,światła przy szpitalu w ciągu miesiąca a tu prawie dwa lata zaraz będie ijak nie ma tak nie będzie, miało się stworzyc lepsze warunki pracy dla pracowników, miało sie nie likwidować szkół i co i g...., ciemny narodzie dałeś sie omamic ......... .Warunków pracy się nie poprawia , szkoły zamierza się zlikwidować, oto ile wartne są obietnice naszego burmistrza !!

-likwidacja szkół (2012-01-25 07:11:58)

Nasz mądry burmistrz zaczyna szukać oszczędności. Zaczął ich szukać w oświacie - likwiduje szkoły.

-Buskowianin roku (2012-01-24 17:03:11)

Na siewcę roku tylko Starosta

-oszczędzać (2012-01-24 17:01:25)

Pan Burmistrz na Siewcę Roku

-do poniżej (2012-01-24 16:44:51)

A sobie co proponujesz obciąć o połowę.

-GUS (2012-01-24 14:56:18)

12 tysięcy to max niedługo Stopnica będzie większa niż Busko. Emigracja ludzie głosują nogami:) To ile tu jest osób zameldowanych nijak się ma do rzeczywistości.

- (2012-01-24 13:56:33)

Pan Burmistrz to mądry i bardzo oszczędny człowiek i wszelkie jego działania zmierzają do tego aby w mieście i gminie
działo się jak najlepiej.

-Rodowity (2012-01-24 13:37:57)

Gościu mijasz się z prawdą,albo tylko "mieszkasz"w naszym mieście.Więc nie możesz wiedzieć jak dawniej stróże nocni chodząc/pilnując/po ulicach krzyczeli "już dziesiąta na zegarze gaście światła gospodarze".Dobre co?.Piszę to bez żadnej złośliwości do Ciebie jak i do 15-tu tysięcy mieszkających w naszym mieście.

- (2012-01-24 12:55:47)

W nocy sie śpi nie chodzi po ulicach.Dawniej ludzie nie mieli światla w domu a na ulicy nawet nie marzyli i żyli w zgodzie i spokoju.Narobilo sie paniczy ,nierobów,darmozjadów ,prózniorow i rządają wygód .

-do poniżej (2012-01-24 12:38:17)

Nie zauważyłeś że już dawno to zrobili nasi włodarze, razem z wiejskimi prezesami spółdzielni mieszkaniowej.

-.. (2012-01-24 08:31:49)

Czy chodniki w Busku będą odśnieżane. Może tak radni zajmą się tą sprawą. Czy starsi ludzie m okres zimowy mają spędzić tylko w domu?
Chyba że z Buska robimy wieś.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry