swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Spotkanie z eurodeputowanym Januszem Wojciechowskim.

Dodane: AT Data: 2012-01-20 11:11:52 (czytane: 15997)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej i poseł Tomasz Kaczmarek, zapraszają 22 stycznia na spotkanie z eurodeputowanym Januszem Wojciechowskim. Będzie to pierwsze z cyklu spotkań "Rozmowy o Polsce".

Temat spotkania "Co dalej z dopłatami dla polskiego rolnictwa?"  Spotkania odbędą się w remizie strażackiej w Chrzanowie koło Pacanowa o godzinie 15:00, w remizie w Sułkowicach o godzinie 17:00 oraz w remizie w Nowym Korczynie o godzinie 19:00.

 

buski_klub_gazety_polskiej.jpg

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-Lucjan (2012-01-20 22:12:35)

Wiosna idzie kaczuchy już szukają miejsca na gniazda

-Stachu (2012-01-20 22:04:48)

Od naszego PSL i Pana Sikory pisiorki von.Wojciechowski i u kacz.stów za długo nie zagrzeje

- (2012-01-20 20:39:35)

mieszkancu slabkowic maz juz druga kadencje radnego cibe niech ci wybuduje remize glosowales na sikore czego czepiasz sie kaczmarka wojciechowskiego niech ci te ciemne horyzonty rozjasnia

-strażak ze słabkowic (2012-01-20 20:06:47)

mogli chociaz plan budowy uzgodnic ze strazakami bo jak nam nie bedzie pasowalo to co?

-strazak (2012-01-20 19:54:29)

PSL juz dziekujemy wasze starania sie skonczyły nadchodzi nowa ERA PIS.

-tylko nie pis (2012-01-20 19:44:32)

Boże uchroń polską wieś od działaczy Pis

-mieszkaniec Słabkowic (2012-01-20 19:39:26)

Wiem że Pis to partia "ludzi nawiedzonych" ale nie wierzę aby do niedzieli do godziny 17.00 potrafili wybudować remizę. Z tego co mi wiadomo to w Słabkowicach taki budynek nie istnieje.Po przeczytaniu tego artykułu mieszkańcy a w szczególności strażacy chodzą uradowani gdyż nareszcie będą mieli remizę . chdziły słuchy że w 2012 ma być robiony projekt na budowę remizy a tu dowiadujemy się że do niedzieli budynek będzie już stał .Skoro p.Wojciechowski i p.Kaczmarek chcą się spotkać z mieszkańcami Słabkowic w remizie to niech budują. Co ciekawe jak pytałem to władze OSP SŁABKOWICE nic o ww spotkaniu nie wiedzą. Ciekawe kto i z kim takie spotkania ustala? Szkoda że nie przyjedzie z nimi ojciec Rydzyk bo teraz po kolędzie to jest przy kasie i mógłby się dorzucić do budowy remizy.Pozdrawiam panów z Pis i życzę udanego spotkania w REMIZIE w SŁABKOWICACH.
Ps. Jak na żart prima aprilisowy to za wcześnie poczekajcie panowie do kwietnia.

- (2012-01-20 18:43:46)

chyba swoim portfelom

-DO ADAS (2012-01-20 18:41:20)

Chyba w Smolensku !!!

-adas (2012-01-20 16:35:07)

ajeszcze zobaczycie PSLki, gdzie wasze miejsce. Widze, ze juz sie boicie. I slusznie, bo idzie NOWE. Rolnicy podniosa glowe i zobacza, co im przez tyle lat zgotowaliscie. PiS przywroci godnosc i zasobnosc polskim rolnikom.

-Druch Boruch (2012-01-20 14:45:22)

Wy sie ta nie pchojta na wieś bo my mamy już swoich. U nas PSL działa a o PiS to zapomnieliśmy już bardzo dawno.

-- (2012-01-20 14:41:13)

Remizy śródpolne a i bajorka dla kaczek.Czy to ten Wociachoski co był w Psl bo Tomka to już znamy z opowieści o marynie

-K_I_K_I (2012-01-20 12:06:47)

Poseł Tomasz Kaczmarek. To brzmi dumnie. buhahah

-/? (2012-01-20 11:52:55)

Wreszcie znalezli swoje miejsce w kraju!!!
Chociaz remiza to i tak za dobre miejsce dla tych pseudogosci!!!!!!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry