swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Piękno Ponidzia (video).

Dodane: AT Data: 2012-01-10 16:03:12 (czytane: 12451)  Wersja do druku

Wszystkim miłośnikom przyrody i Ponidzia polecamy piękną prezentację zdjęć, w formie diaporamy, autorstwa znanego fotografika przyrody Grzegorza Ryńskiego, mieszkańca Pińczowa.

 

 

Zapraszamy do oglądania i polubienia!

Źródło: www.pinczow.com


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-Autor (2012-01-18 14:34:09)

Oczywiscie ze nie tajemnica. Aparaty canon 20d, 30d, 50d, 5d markII, obiektyw to canon 300/4 L IS USM plus TC.
Pozdrawiam:-)
Grzegorz.R

-mir (2012-01-17 10:44:14)

Gratuluję. Świetne zdjęcia!!!
To nie tajemnica jakim aparatem/obiektywem ?

Jeszcze raz gratuluję.

-Pani tytoniarzowa do Autora. (2012-01-13 12:04:05)

No proszę! Nie dosyć, że nadzwyczajnie zdolny, to takoż skromny.

Pozdrawiam Pana serdecznie w oczekiwaniu na kolejną prezentację.

-Autor (2012-01-12 23:07:17)

Dziekuję za miłe słowa, cieszę się że moja diaporama Państwu się podoba. Mam nadzieję, że tą prezentacją przybliżylem Wam niezwykłe piękno otaczającej nas przyrody Ponidzia. Myśle też, że to aktorom należą się oklaski ponieważ to oni są głownymi bohaterami...:-)
Pozdrawiam.
Grzegorz Ryński.

-* gwiazdeczka (2012-01-12 17:46:18)

PANIE GRZEGORZU!!!!!!!!!
Ja staje ponad zamieszczonymi wpisami.
Bardzo Panu gratuluje...a przede wszystkim dziękuję za możliwość obejrzenia tak cudnych i wspaniałych rzeczy. Aż dech zapiera, że wśród szarego pospólnstwa, obłudy i draństwa....sa tak piękne rzeczy, miejsca...że świat jest jednak tak piękny...i to dzięki Panu mogliśmy to obejrzeć. Zrobił Pan to ślicznie.
Tak trzymać Panie Grzegorzu. Pozdrawiam.

-loda (2012-01-11 13:53:46)

Nasi fotopstrykacze między innymi K,U poza Panem Robertem G i częściowo Jarkiem K powinni iść na mega przeszkolenie do Pińczowa

-Rambo (2012-01-11 13:29:51)

Grzes,
pstykaj tak dalej, beda z Ciebie nie tylko ludzie , ale i znakomity fotografik.
Masz zaciecie do tej branzy.

PS. a kogo pstryniesz, jak ptaszkow braknie? Konie w Michalowie tez sa Ok.
Proponuje melodie z Rio Bravo.
Gratuluje

-Pani tytoniarzowa. (2012-01-11 12:50:18)

Cudowne zdjęcia, cudownej krainy, piękna prezentacja i oprawa, stosowny podkład muzyczny.
Serdeczne gratulacje Panie Grzegorzu.

-Do Dany (2012-01-11 12:08:46)

Nie można było tego lepiej ująć.Maestria.

-Dana (2012-01-11 07:14:30)

Serdecznie gratuluje Panu -zdjęcia arcydzieła.Żeby to uchwycić fotograf artysta nie koniecznie musi jechać nad Amazonkę i powinien bardzo wcześnie wstać a jak mu się nie chce bo popadł w rutynę , woli szybki i łatwy grosz pochałturzy na weselu lub komunii a i za zdjęcia osoby znaczące w Samorządzie,biznesie sporo i dobrze płacą.Tu chyba zyski nie są duże jeśli są .Wdzięczność ptaszków bo ja wiem ? Nasza na pewno jest.W celu osiągnięcia takiego poziomu nasi fotograficy muszą wcześniej wstawać niestety dziś zdjęcia samorządowych władców to za mało!

-- (2012-01-11 06:57:50)

Przydałby się i w Busku taki artysta

- (2012-01-10 20:05:57)

Super, pytanie do autora, gdzie to było robione?

-*** (2012-01-10 18:20:46)

Miodzio!!!

-koppttk (2012-01-10 18:07:17)

Dobre. A ta żołna to w której części Ponidzia sfotografowana?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry