swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Busko: Nocna tragedia.

Dodane: MC Data: 2011-12-21 08:55:13 (czytane: 15044)  Wersja do druku

W pożarze nie zamieszkałego i jeszcze nie wykończonego domu mieszkalnego w Busku Zdroju przy ul. Różanej (obok PUP) zginął człowiek.

Ogień powstał w części garażowej od północnej  strony budynku  dziś około 3 nad ranem. Po ugaszeniu pożaru przez zastęp z JRG Busko, strażacy odkryli spalone ciało.

 pozar_rozana001.jpg

pozar_rozana002.jpg

pozar_rozana003.jpg

pozar_rozana004.jpg

pozar_rozana005.jpg 


Na miejscu pracują strażacy dogaszając pogorzelisko i technicy policyjni, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragedii oraz tożsamość ofiary.

 

/Robert Gwóźdź/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

-djfdjdf (2012-01-11 20:44:39)

nie wiecie kim był spalony ?

-aśka (2011-12-27 16:45:20)

Zgadzam sie zamiast zajać sie ważnymi srpawami w mieście to oni tylko łapią ludzi na ulicy , bo tam kiedys były pasy a teraz są kilka matrów dalej a i tak ich nie widać ale najłatwiej kase w ten sposób zebrać -,-

- (2011-12-26 22:12:14)

zabezpieczone bylo klodka byla! szkoda wlasciciela same klopoty nie jego wina ze ktos wlazl i se ognisko urzadzil

- (2011-12-25 15:02:32)

Gdzi jest Nadzór Budowlany pozwolenie na budowę dostaje się na określony czas.Przy tej budowie jest kilka niedociągnięć.W Srodku miasta nikt ich nie widzi?

- (2011-12-23 11:57:21)

do -IIII - jeden debil poprawia drugiego, sam wali byki. Niezły z niego "mistsz"

-p (2011-12-23 10:45:54)

mi sie cos kojarzy z tamtego rogu te same budynki

- (2011-12-23 06:09:44)

właściciel tego obiektu powinien za już drugą śmierć beknąć.
W takim miejscu (centrum miasta) plac budowy (od wielu, wielu lat) powinien być zabezpieczony: odgrodzony, zamknięty.
Ludzi karzą za bałagan na własnych podwórkach, za niezamieciony, chodnik, a tu sobie nie mogą poradzić...
A może ma to służyć jako lepek na muchy z mocą oczyszczeniową???
Kto jest właścicielem tego obiektu???

-llll (2011-12-21 23:03:03)

NIEZAMIESZKAŁEGO się piszę dziennikarze!!! mistsze ortog

-mer (2011-12-21 18:23:10)

to chyba byl GIENEK-bezdomny, on tam spal i pozadku pilnowal. Byc moze Bazant kolega Zlotnika-wlasciciela.

-xxxxxxxxxxxyyyyy (2011-12-21 13:46:27)

pora żeby właściciel się ocknął i zabezpieczył tą budowę ,albo straż miejska ,która ostatnio tylko widzi żle przechodących przez jezdnię ludzi

-zima (2011-12-21 12:36:28)

DOM ZŁA i Góra Samobójców. Powyższa posesja już zabrała drugie życie tak jak i byczok. Dziwne moce tymi miejscami władają..

-mieszkaniec (2011-12-21 11:42:36)

dziś była mroźna noc więc chciał się ogrzać nie wiecie kto tam sypiał?

-dfs (2011-12-21 10:08:07)

no to chyba bedzie już tam straszyć... ;D

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry