swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Anna Dymna na spotkaniu wigilijnym w SOSW w Broninie.

Dodane: AT Data: 2011-12-16 13:58:49 (czytane: 23086)  Wersja do druku

W dniu 14 grudnia 2011 r. w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Broninie odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem aktorki, założyciela i prezesa Fundacji „Mimo wszystko” pani Anny Dymnej.

Wśród zaproszonych gości byli Starosta powiatu buskiego, Dyrektor i przedstawiciele PCPR w Busku – Zdroju, Dyrektor OSW w Busku – Zdroju wraz z uczniami.

Wieczór przebiegał w serdecznej, ciepłej atmosferze. Świąteczny klimat wprowadziło przedstawienie jasełkowe przygotowane przez młodzież OSW w Broninie.

anna_dymna_bronina001.jpg 

anna_dymna_bronina003.jpg 

anna_dymna_bronina002.jpg
 

Harcerze z Drużyny „Nieprzetartego Szlaku” przekazali pani Annie Dymnej Betlejemskie Światło Pokoju.

Nie zabrakło interesujących rozmów, wspomnień i refleksji. Wiele radości sprawiły uczestnikom indywidualne rozmowy, pamiątkowe autografy i wspólne zdjęcia.

 

fotoreportaż

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (8)
     

-Ania (2011-12-19 14:36:54)

Nie dokazuj Wiesiu, nie dokazuj....

- (2011-12-19 09:32:22)

Miałem przyjemność być w gronie osób wśród których była Pani Anna w Busku "U Hanusza".To był koniec lat 70tych.Wspaniała kobieta.

- (2011-12-18 20:14:11)

Ale Waga mo babiniec

-zgredek (2011-12-17 11:00:56)

A kto zapraszał, Starosta? Mimo wszystko wygląda, że fajna imprezka.

- (2011-12-16 21:06:28)

A kto tych zacnych gości zapraszał ? A kto zaprosił Panią A. Dymną. Chyba nie pan Waga

- (2011-12-16 16:24:35)

Brawo Bronina :-)

- (2011-12-16 15:45:11)

Prześliczny,świąteczny wystrój.

- (2011-12-16 14:18:25)

Fajna impreza i sympatyczna Pani Anna Dymna

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry