swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

KRAKOWSKI TEATR „ SCENA MOLIERE” W BUSKU !!??

Dodane: MC Data: 2011-12-21 12:07:40 (czytane: 18301)  Wersja do druku

Jeszcze tylko dzisiaj, do północy możemy głosować na projekt, który przewiduje DARMOWE wystawienie spektaklu pt. :„ Brat naszego Boga” Karola Wojtyły w Busku - Zdroju.

W ogólnopolskim konkursie nasz projekt znalazł się w finałowej dziewiątce. Teraz w okresie od 14 grudnia do 21 grudnia codziennie możemy oddać na niego jeden głos i bliskie nam osoby będą mogły za darmo obejrzeć wyjątkowy spektakl. Jego zwiastun można zobaczyć na you tube.

 Mamy informację, że w tej chwili nasz projekt jest  na trzecim miejscu, ale znajdujące się bezpośrednio za nami dwa kolejne   „ depczą nam po piętach”. Od Ciebie zależy czy będziemy mogli, nie wyjeżdżając z Buska, obejrzeć ambitny spektakl krakowskiej sceny.  


Jak głosować:
1. klikamy link: http://www.facebook.com/bzwbk?sk=app_165878453474380

2.Wśród wyświetlonych streszczeń projektów finałowych nasz jest TRZECI OD GÓRY, wystarczy kliknąć w kropkę z lewej jego strony i zatwierdzić  GŁOSUJ na dole strony .


- wolontariusze z parafii św. Brata Alberta.

http://www.albert.busko.kielce.opoka.org.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

-Maria (2011-12-28 20:19:17)

Ja już klikam codziennie i cieszymy się bardzo - pozdrawiam Marka

-Marek (2011-12-23 20:53:38)

Spektakl zostanie wystawiony 4 stycznia o godz.18 w kościele św. Brata Alberta. ZAPRASZAMY!

-oo7 (2011-12-23 13:45:19)

Pewnie to kościelny :)

-do poniżej (2011-12-23 11:04:02)

Ale kadzisz?

-Tadeusz (2011-12-23 00:26:57)

Wspaniałe II miejsce. Mamy satysfakcję, że nasza praca nie poszła na marne. Szczególne gratulacje dla Dyrektora Biura Zarządu Słonecznego Lidera w Busku-Zdroju - Marka Bębeneka

-Marek (2011-12-22 23:47:12)

Mamy 2 miejsce!!! Dziękuję wszystkim, którzy głosowali. To dzięki WAM!

-oo7 do ona (2011-12-21 20:18:01)

Żaden ksiądz by mnie nie chciał, oni wolą dzieci :)

-Marek (2011-12-21 16:30:05)

Właśnie otrzymałem informację, że nasz projekt jest w tej chwili na trzecim miejscu, ale jeszcze dwa znajdujące się bezpośrednio za nim "depczą nam po piętach". GŁOSOWANIE TRWA DZISIAJ DO PÓŁNOCY! Każdy głos może zdecydować czy będziemy w pierwszej trójce i obejrzymy ZA DARMO wyjątkowy spektakl.GŁOSUJMY!!!

-Marek do oo7 (2011-12-20 16:22:52)

Twoja frustracja jest zupełnie niepotrzebna. Niejeden parweniusz ma podobne do Ciebie problemy z właściwą interpretacją tekstu. Jeszcze raz zacytuję więc dla Ciebie : "Możesz sprawić prezent świąteczny bliskim Ci osobom (rodzicom, dziadkom) NIE WYDAJĄC ANI ZŁOTÓWKI!". Dziękuję za Twoje komentarze. Jest taka prawidłowość - im więcej komentarzy tym większe zainteresowanie tekstem którego dotyczą, a co za tym idzie większe prawdopodobieństwo nowych głosów poparcia dla wartościowego projektu. Reasumujac - chciałeś zrobić źle, a zrobiłeś dobrze. Fuksiarz z Ciebie oo7. Gratuluję Ci.

-oo7 (2011-12-20 11:30:14)

oo7, zmusza Cię ktoś do "dawania na tacę"? Jakoś nie widziałem jeszcze księdza, który by wygonił osobę z Kościoła za brak ofiary.

-oo7 (2011-12-20 09:00:37)

Ty chyba nie wiesz co mówisz, czarni ci budyń z mózgu zrobili, cyt:
"[b]To, co dla Ciebie Wacku jest czymś pospolitym, przyziemnym dla innych jest spełnieniem marzeń.[/b]"
Według ciebie dawanie na tacę jest spełnieniem marzeń? To juz chyba szczyt cynizmu!Jestes księdzem? Jesli tak to sie nie dziwię, kilka lat prania mózgu swoje zrobiło.

-Marek do Wacka (2011-12-19 21:44:19)

Pierwsze zdanie:" Możesz sprawić prezent świąteczny bliskim Ci osobom (rodzicom, dziadkom) nie wydając ani złotówki!" Rozumienie nie kosztuje, ale wymaga uwagi.Ponawiam zaproszenie i zachęcam do głosowania, jeszcze dzisiaj, jutro i pojutrze. Możemy w te dni, jedynie klikając , sprawić że KTOŚ będzie mógł po raz pierwszy w życiu, może jedyny, uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.To, co dla Ciebie Wacku jest czymś pospolitym, przyziemnym dla innych jest spełnieniem marzeń. Swoimi głosami możesz sprawić KOMUŚ radość. Nie wahaj się, tylko klikaj. zobaczysz, że dzięki temu i Twoje święta będą wyjątkowe. Życzę Ci tego.

-Wacek do Marka (2011-12-19 21:08:04)

a ile na tacę żeby zrozumieć?

-Marek (2011-12-19 18:31:56)

- do poprzedników Zapraszamy w najbliższy piątek 23.12.2011 na wigilię u św. Brata Alberta. Jeśli zechcecie przyjść, to będzie Wam łatwiej zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

-oo7 (2011-12-19 16:01:53)

Obowiązkowo na kolanach i z odpowiednim namaszczeniem:)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry