swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Boks: Eliminacje Strefy VII Rozgrywek o Puchar Polski Kadetów - retransmisja z Gwardyjskich Mistrzostw Polski.

Dodane: MC Data: 2011-10-21 12:39:09 (czytane: 23745)  Wersja do druku

Klub bokserski BMUKS 'Ring' zaprasza sympatyków boksu na Eliminacje Strefy VII Rozgrywek o Puchar Polski Kadetów. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji z Gwardyjskich Mistrzostw Polski 2011 w Busku-Zdroju.

W dniach 22- 23 10 2911.r odbędą się w Busku -Zdroju na  Hali Sportowej przy ul. Kusocińskiego 3 Eliminacje Strefy VII Rozgrywek o Puchar Polski Kadetów
Podkarpackie –Świętokrzyskie.

W eliminacjach startują zawodnicy reprezentujący OZB  Podkarpacki i Świętokrzyski urodzeni w latach 1995/96. Zgodnie z Regulaminem PZB. Zawodnicy występują we własnym sprzęcie sportowym i specjalistycznym /atestowanym/.

Program Turnieju


Dzień pierwszy- eliminacje 22.10.2011 (sobota)

godz 11.00 – 12.00 –badania lekarskie i waga (hala sportowa ul. Kusocińskiego 3)

godz. 12.30 konferencja techniczna i losowanie par (hala sportowa )

godz. 16.00 rozpoczęcie turnieju uroczysta prezentacja – pierwsza seria walk


Dzień drugi finały - 23.10.2011 ( niedziela )

godz. 7.00 - 8.00 (badanie lekarskie i waga Zajazd Panama )

godz. 11.00 walki finałowe i zakończenie turnieju



W pierwszym i drugim dniu turnieju wystąpią również Gwardyjscy Mistrzowie Polski.
 
Zarząd klubu  BMUKS "Ring" pragnie podziękować władzom, mediom i sponsorom za udział i organizacyjne wsparcie Gwardyjskich Mistrzostw Polski.
 
Poniżej jedna z najlepiej ocenianych walk która odbyła się podczas Gwardyjskich Mistrzostw Polski:
 


Marcin Marcinkowski BMUKS Ring Busko vs Sebastian Babiarz Gwarek Łęczna 3:0 ; FINAŁ Kadeci 52 kg

 

Czytaj więcej o Otwartych Mistrzostwach Polski Klubów Gwardyjskich w Boksie – Busko 2011.


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

-Xannon (2011-10-30 02:59:04)

To think, I was confused a mnitue ago.

-midas do Garusa (2011-10-22 00:44:20)

Pamiętaj,że ......Obejrzyj retransmisje i doskonałe walki. A to były przecież Gwardyjskie Mistrzostwa Polski w Busku. Wy takiej imprezy nie zorganizujecie chyba,że bójkę pod sklepem w Jackowicach

-Garus (2011-10-21 19:02:51)

Nasz Cygan z Pińczowa da radę każdemu bokserowi z Buska

-Zenon (2011-10-21 14:35:14)

Dobrze ,ze ktoś pomyślał potrzebujemy kupić płytki z filmem dla moich znajomych w Kanadzie

-- (2011-10-21 14:31:23)

Kupimy to bardzo dobrze na pewno nagranie jest dobre .Ile taka płytka?

-Aleksander (2011-10-20 08:12:17)

Szukajmy pomysłów. W tym przypadku nie wiele było trzeba. Władza i sponsorzy zadbali a reszta spraw już poszła. Stworzono młodym warunki hala,ring, sprzęt, trenerzy i mamy efekty .Gdy tylko wpisze w kompie boks busko zaraz mam setki informacji o Busku to jest dobra i nie wiele kosztująca promocja brawo!

-- (2011-10-20 07:02:04)

Marcinkowski brawo będziesz wielki Mistrzu

-do Lehr (2011-10-19 22:10:27)

Michał Marek to kilkakrotny Mistrz Okręgu Świętokrzyskiego i Gwardyjski Mistrz Polski juniorów w boksie na 2011 r wiec przydałoby się troszkę wyobraźni

-- (2011-10-19 19:59:11)

Gwintówek niech przyjdzie na salkę boksu. Dadzą mu partnera. Alvaro to nie taka waga nie ten wzrost nie te umiejętności.Faceci nie ślińcie się nie potrzebnie.

-Kasia (2011-10-19 19:53:22)

Kiedy wystawicie kobietki podobnie dobrze im idzie

-Alvar (2011-10-19 18:09:05)

Który to ten Gwintówek? Bo nie znam takiego fightera. Chętnie go sprawdzę ;d

-- (2011-10-19 15:13:26)

Obserwuje ich z zainteresowaniem. Pierwszym zawodnikiem jaki wystąpił w barwach RINGU był Opozda Maciej i bił się dobrze.Później występowali Stępień Stachowicz,Lis,Świech,Nogaś,Zygan ale najwięcej zwycięstw- pucharów i medali zdobyli Nowak,Kaszuba,Marek. Zaraz za nimi podążają kadeci- obejrzymy ich już w najbliższa sobotę i niedziele

-Wiślan (2011-10-19 09:16:51)

Co wy chłopy .... zabieracie nam boks z Wisły do Buska.Pucharówka miały być u nas.!

-Lehr (2011-10-19 09:12:31)

Nasz Gwintówek z Gimnazjum nr 1 pokonałby tego Michała Marka bez niczego.

-Oky (2011-10-19 08:41:12)

Nareszcie odpoczynek od polityki. .Przyjedzie się na walki zobaczymy co pokażecie ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry