swietokrzyskie.info


Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Małe kotki, w dobre ręce.

Dodane: AT Data: 2012-07-24 16:00:00 (czytane: 17434)  Wersja do druku

Mam do wydania dwa kotki. Kocięta mają 2,5 miesiąca, są zdrowe. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. 517 029 509 lub 41 378 61 52 (Busko-Zdrój).

kotki002.jpg

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

-ciekawski (2012-07-27 20:23:59)

kto nie weźmie kotków, bo już sobie zabrał kociczkę na wczasy ? je nie - byłem z żoną

-Wolontariuszka (2012-07-25 20:31:38)

a wystarczyłoby wysterylizować kotkę i po problemie, kotka w ciągu roku może urodzić ok 12 kociąt.

- (2012-07-25 13:43:19)

"koty chodza i załatwiaja swoje potrzeby po klatkach a nasze dzieci maja z tym kontakt a koty bardziej uczalaja niz psy ZRÓBCIE Z TYM PORZADEK!!!!!!!!!!!!!!!" jaki kot wysika sie na klatce -musiałby tam spedzic z pól dnia , pewnie jakies pijaczki leja

- (2012-07-21 22:18:19)

to ja mam najlepsza propozycje wykastrujcie i wysterylizujcie ludzi bo niestety większość jest nieodpowiedzialna ile dzieci musi sie wychowywać w domach dziecka? na to uwagi nikt nie zwróci! u mnie na osiedlu koty sobie żyją już parę dobrych lat klatki zazwyczaj sa zamknięte i jakoś większego problemu z nimi nie było

-ja (2012-07-21 20:52:21)

Pasowało by wysterylizowac wszystkie błąkające sie koty, ale gmina sie za to nie zabiera wszyscy umywaja rece a koty chodza i załatwiaja swoje potrzeby po klatkach a nasze dzieci maja z tym kontakt a koty bardziej uczalaja niz psy ZRÓBCIE Z TYM PORZADEK!!!!!!!!!!!!!!!

-Dlaczego 2011? (2012-07-17 12:55:00)

Bo znów kotka wydała potomstwo i trzeba teraz je wydać ... albo wyrzucić pod las.

-no (2012-07-16 16:58:12)

skoro szuka dla nich nowych domów to chyba jest odpowiedzialna. ja miałam kotkę, co roku 8-10 kociąt i zawsze (bez ogłoszeń w internecie) znaleźli się ludzie którzy potrzebowali kotka. w życiu bym nie pomyślała żeby sie ich inaczej pozbyć a jestem ze wsi i mam nadzieje że te niecywilizowane zachowania odejdą w końcu. i myśle ze nie są za małe na wydanie. jeśli już jedzą normalnie to co za problem:)życzę powodzenia w szukaniu nowych domów dla kociąt:)

-sterylna monika (2012-07-16 16:34:59)

czemu komentarze datowane są na październik 2011?

-Lala (2011-10-15 20:37:45)

Zawsze wiedziałam że w Busku są ludzie skrajnie nieodpowiedzialni-co wy wypisujecie?pracując jako kurator w powiecie buskim widziałam w jaki sposób zwierzęta są traktowane na wsiach i w małych miastach - ale cóż kiedy dla ludzi na wsi liczą się tylko - żarełko, spanko i jazda audi lub beemką to kogo edukować???brak słów!!! aż zal patrzeć!!!

-potwierdzam... (2011-10-13 19:31:01)

koty nie myślą, ludzie powinni to za nie zrobić. Powinno się wysterylizować, wykastrować i spokój, chyba że ktoś lubi KOCINĘ... ;)

-monika ma troche racji (2011-10-13 15:54:18)

jeśli ktoś chce mieć tyle kotków i jest na tyle odpowiedzialny to niech nie sterylizuje (ja miałam kotke która rodziła ok.7-8 kotków rocznie i ZAWSZE znalazł się ktos chętny) ale niestety na tym świecie jest tylu nieodpowiedzialnych i bezuczuciowych ludzi że trzeba kastrować i sterylizować bo inaczej biedactwa się błąkają po ulicach albo gorzej- są zabijane w okrutny sposób

-do do moniki (2011-10-12 22:02:39)

Gdzie tu złośliwość? 2 teraz, za kilka miesięcy będzie 4, za kolejne kolejne 4. Weźmiesz? Mam nadzieję, że nie będziesz złośliwa i uratujesz kocięta. Oczywiście nie sterylizuj. Zostaw wszystko w rękach natury. I nawet nie myśl zrobić tego o czym niestety się czasem słyszy... :)

-made in china (2011-10-12 20:19:43)

zabrakło chińskiej resteuracji w busku to się koty i psy mnożą

-kotka:) (2011-10-12 20:01:23)

czarny jest przesliczny

-wiola (2011-10-12 19:14:02)

kotki za malenkie do oddania beda chorowite najlepszy wiek do oddania to minimum 10 tygodni a najlepszy 3 miesiace

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry