swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Spotkanie z posełm na Sejm RP Konstantym Miodowiczem.

Dodane: AT Data: 2011-09-29 13:40:40 (czytane: 15776)  Wersja do druku

Poseł na Sejm RP Konstanty Miodowicz zaprasza na spotkanie z wyborcami, które odbędzie się 30.09.2011 o godzinie 19.30 w hotelu Gromada w Busku-Zdroju. W spotkaniu udział weźmie kandydat do Senatu RP Andrzej Zoch.

 

Zachęcamy do rozmowy każdego mieszkańca.

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (46)
     

-Lolek (2011-09-29 21:56:04 - IP: ***41.247.41)

A CO DLA NAS ZROBIŁEŚ KONSTANTY, CO ZROBIŁEŚ?

"BEZPIECZNY WYBÓR" MÓWI, ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENI, I CAŁY CZAS NIC DLA NAS, DLA BUSKA NIE ZROBISZ?

...A RZECZYWIŚCIE, NA SPOTKANIE SIĘ NIE WYBIERAM, NIE MA DLA KOGO.

BYŁ SPIDER-MEN, JEST KORYT-MEN, A MOŻE POWINIEN BYĆ SPIERD-MEN?

-Mek (2011-09-29 21:45:58 - IP: ***205.153.56)

Miodowicz to ewidentny przykład posła śpiocha - uaktywnia się tylko przed wyborami. Pazerny misiu.

-adam (2011-09-29 19:13:01 - IP: ***185.62.166)

Człowiek bezbarwny, zadufany w sobie i bez najmniejszej charyzmy. Powinien dawno siedzieć w domu i na spacer z pieskiem. Bo do emerytów ławkowych nie pasuje. Amen.

-a (2011-09-29 19:02:27 - IP: ***29.250.181)

ciekaw jestem ilu z was internetowych komentatorów tzw. "troli" pojawi się na spotkaniu i wypowie się

-członkie PO jest JŻ kolega pana posła (2011-09-29 18:49:32 - IP: ***.97.156.87)

Były dyrektor Mechanika obecnie Prezes PSS i członek rady nadzorczej Buskich Wodociągów.Posiada zarzut prokuratorski 2 lat pozbawienia wolności za zaginięcie milionów w Mechaniku.Sprawa rusza na wokandzie w Sadzie Okręgowym w Kielcach

-Czerwona camorra kontratakuje !!! (2011-09-29 17:25:09 - IP: ***96.93.149)

Tadeusz Daszkiewicz nie jest już działaczem SLD. Jak opowiadają nasi informatorzy, pewnego dnia pojawił się w biurze Platformy Obywatelskiej. Ku zaskoczeniu i oburzeniu znacznej części działaczy zostaje przyjęty w poczet jej członków

Szybko okazuje się, że lider partii w regionie, Konstanty Miodowicz, ufa mu bezgranicznie. Daszkiewicz staje się szarą eminencją w świętokrzyskiej PO. Ma wpływ na obsadzanie list wyborczych. Po wyborach 2007 r. zostaje przyjęty do I Urzędu Skarbowego w Kielcach, zostaje wicenaczelnikiem. Jego zaufany człowiek – Andrzej Sipta – jest szefem Izby Skarbowej w Kielcach. – Daszkiewicz nie chce być dziś na świeczniku – mówi nasz informator. – Woli kierować z tylnego siedzenia, wysługując się usłużnym wobec niego Siptą.

- (2011-09-29 17:13:16 - IP: ***96.93.149)

Wielki Książę Konstanty powie nam : "jak będziecie posłuszni, jak będziecie się płaszczyć, to będziecie mieli spokój "

-CAŁOŚĆ DO PRZECZYTANIA TU : (2011-09-29 16:58:45 - IP: ***96.93.149)

wpolityce.pl/wydarzenia/1403-czy-henryka-krzywonos-zatrzymala-komunikacje-miejska-w-sierpniu-1980-go-roku-najnowszy-biuletyn-ipn-wskazuje-ze-nie

-Ubaw po pachy (2011-09-29 16:48:37 - IP: ***96.93.149)

Może poopowiada jak to wprowadzał byłych esbeków obecnych mafiozów do Urzędów Skarbowych

-He, He (2011-09-29 16:41:40 - IP: ***96.93.149)

PO PROSTU WYKAPANY TATUS

-Kasia (2011-09-29 15:28:23 - IP: ***96.93.149)

Ciekawe czy sie uszminkuje jak na plakacie, rozni ludzie w tej platformie

- (2011-09-29 15:23:42 - IP: ***.59.105.140)

a ja pójde i posłucham....

- (2011-09-29 15:22:52 - IP: ***96.93.149)

A to nie wiesz Konstanty Alfredowicz chciał doprowadzić do takiego stanu Uzdrowisko w Busku w jakim jest obecnie cukrownia w Kazimierzy. Chcial wam zrobic dobrze.

-Ubaw po pachy (2011-09-29 15:12:49 - IP: ***96.93.149)

Konstanty Alfredowiczu a czemu nie jak zwykle w Markonim ?

-O MIODOWICZ SIĘ PRZYPOMNIAŁ (2011-09-29 14:46:51 - IP: ***.116.213.244)

DZISIAJ GO WIDZIAŁEM KOŁO BIEDRONKI PO 8 GODZINIE SZEDŁ Z PIESKIEM TAKIM ŻÓŁTYM JA OSOBIŚCIE NA NIEGO NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ BO ZA MAM KANDYDATA Z PIS

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry