swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Kradzież na stacji paliw w Pińczowie.

Dodane: AT Data: 2011-09-22 11:03:31 (czytane: 9966)  Wersja do druku

Pińczowscy policjanci zatrzymali 26 – letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież na stacji paliw w Pińczowie. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

18 września nad ranem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie dostał informacje, że na jednej ze stacji paliw doszło do kradzieży płynów do spryskiwaczy, brykietu drzewnego oraz piwa.

Jak wynikało z ustaleń stróżów prawa sprawcy kradzieży odjechali ze stacji samochodem osobowym marki Alfa Romeo. Dzięki szybkiej akcji policjantów, na jednym z pińczowskich osiedli,  odnaleziono samochód osobowy, a obok niego w przydrożnych zaroślach dwa opakowania płynu do spryskiwaczy.

Nietrzeźwy właściciel alfy został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie.

opr. I. B.
Źródło: www.pinczow.swietokrzyska.policja.gov.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry