swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Zatrzymany z ''działką'' amfetaminy.

Dodane: AT Data: 2011-09-05 15:07:05 (czytane: 13936)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Busko-Zdrój. Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

Do zatrzymania doszło w piątek nocą. Stróże prawa zwrócili uwagę na dziwnie zachowanie grupy mężczyzn, przebywających na terenie jednej ze stacji paliw przy drodze krajowej relacji Kielce – Tarnów. W trakcie kontroli okazało się, że jeden z mężczyzn posiadał przy sobie zawiniątko z zawartością białego proszku.

Wstępnie przeprowadzone przez policjantów badania, pozwoliły określić zabezpieczoną substancję jako amfetaminę. 21-latek znany policjantom z wcześniejszej przestępczej działalności został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

-? (2011-09-05 19:48:29)

Czy ktos moze mi powiedziec na czym polegalo to ich dziwne zachowanie? Szczekali, weszyli, machali ogonami czy jak bo niewiem??

-oo matko (2011-09-05 19:35:45)

największych dealerów nie mogą zamknąć to pastwią się nad posiadającymi zawiniątka. chce się truć to niech się truje przecież z tego zawiniątka nie sprzedawał dzieciakom. KAŻDY MA PRAWO DECYDOWAĆ O SWOIM ZDROWIU I ŻYCIU. może amfa to przesada ale ziółko nie powinno być zakazane

-anonim (2011-09-05 18:10:21)

nigdy ta nasza nieudana policja prawdy nie napisze.Zawsze dodadza jacy to oni sa zajebisci.Zrobcie cos ze soba scigajcie mordercow itd.Hehe dziwnie zachowujaca sie grupka mlodych ludzi ale ZAL...

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry