swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Oblekoń: Tragedia na drodze.

Dodane: MC Data: 2011-08-29 17:59:32 (czytane: 44312)  Wersja do druku

Dziś przed godziną 16 na drodze powiatowej Rataje - Grotniki w miejscowości Oblekoń gm. Pacanów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął niespełna dwudziestoletni mężczyzna.

BMW cabrio na prostym odcinku drogi z nie ustalonych na razie przyczyn wypadł z trasy uderzył w betonową podstawę ogrodzenia posesji, odbił się od przeszkody i wypadł z powrotem na jezdnię kołami do góry. Prowadzący bmw młody mężczyzna nie żyje, jechał sam.

wypadek_oblekon003.jpg

wypadek_oblekon002.jpg

wypadek_oblekon001.jpg


/Robert Gwóźdź/

 

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (67)
     

-.. (2011-08-29 23:04:07)

osoba ktora odwazyla sie zyczyc smierci innym wymieniac ich po nazwisku naprawde nie wiem czy ma jakie kolwiek sumienie bo teraz powinno jej ono nie dac zyc gdyny jescze tym chlopakom cos sie stalo....
Michał był świetnym chłopakiem o głupocie pisze ten kto go nie znał!
[*]

-m z sikorskiego (2011-08-29 22:55:35)

nie można wszystkich traktowac jednakowo,że jak ktoś z sikorskiego jakis troche łobuz to inni też.każdego człowieka żal,jak umiera,tym bardziej tak młodych ludzi.czasami człowiek jest sam sobie winien,ale nie do forumowiczów nalezy rozstrzyganie jak było.rodzice poświęcajcie więcej uwagi swoim dzieciom,nie zastąpiajcie swojego czasu dobrami materialnymi,bo własnie czasmi potem dochodzi do tragedi.

-kolezankamilchala (2011-08-29 22:41:17)

ludzie. ogarnijcie się. nie moge juz patrzeć na te głupie komentarze. michał to był złoty chlopak. a wam tylko samochodu zal albo mowicie na niego ze nie wiedzial co robi. nie był pijany! to ze na sikorskiego są popieprzeni ludzie to nie znaczy ze on też. boże. zal mi was. czy wy nie rozumiecie ze z ginął człowiek ?!

-kolezankazosiedla (2011-08-29 22:34:19)

[*] Brakuje nam ciebie

- (2011-08-29 22:33:18)

Brak słów, by opisać jaki straszny ból i żal na Nas zesłałeś Michał... Super chłopak - zawsze BĘDZIESZ w naszej pamięci.

-zenek (2011-08-29 22:31:40)

BMW nie powinni sprzedawać dzieciom 11 wypadków na 10 jest z udziałem BMW

- (2011-08-29 22:27:11)

Przede wszystkim liczy się dostosowanie prędkości do panujących warunków + przestrzeganie przepisów RD + nie przecenianie swoich umiejętności + sprawne auto i nic więcej nie potrzeba by takich sytuacji nie było.

-Obserwator (2011-08-29 22:21:45)

Oczywiście jak to zwykle bywa na forach, najwięcej wypowiadają się ci, którzy wypadek mieli, wszystko widzieli i najwięcej wiedzą o jeździe autem, etc. Pamiętajcie jedno, nie liczy się marka i model samochodu, moc silnika, itp., tylko umiejętności kierowcy!

-... (2011-08-29 22:16:05)

MICHAŁ.. BRAKUJE NAM CIEBIE. EKIPA Z SIKORSKIEGO

-nie kazdy mogly byc na jego miejscu (2011-08-29 22:13:15)

kazdy normalny kierowca moglby zginac , pieszy , dzieci bawiace sie w ogrodku.przez niego.
ile on jechal na godzine? auto jest zmasakrowane. nie kot , nie pies ale chyba sloń.

- (2011-08-29 22:06:16)

Zginał człowiek i oczywiste jest, że Go szkoda, jest przykro, rodzina cierpi. Ale nie można zapominać, że był zagrożeniem na drodze i tylko cudem nikogo ze sobą do Bozi nie zabrał. Złamał wszelkie zasady ruchu drogowego i niestety tym razem się nie udało. I nie wolno zapominać co by było gdyby poboczem szły dzieci, jechał ktoś rowerem, skuterem czy samochodem nawet zgodnie z przepisami.

-Nie mam pytań (2011-08-29 22:02:01)

Co za ludzie mają dostęp teraz do internetu.Zginął człowiek.Nie ważne w jakich okolicznościach.Już niczego nie szanujecie?Czytacie chociaż te wpisy,co bazgrolicie?

-do przedmówcy (2011-08-29 21:58:16)

Dobrze się czujesz?Przeczytałeś chociaż raz to co napisałeś?

- (2011-08-29 21:56:22)

Niektórzy są chyba chorzy na umyśle skoro piszą tak głupie komentarze.
...Życzyć komuś innemu śmierci, czy dając do zrozumienia że mu się należało.. Nikomu nie można życzyć czegoś takiego!

- (2011-08-29 21:22:59)

Jakby jechal 50 to ani pies ani kot ani nawet krowa nie spowodowalaby takiej masakry. Facet troche przesadzil i poniosl bardzo dotkliwe konsekwencje.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry