swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Zmiany w komunikacji ruchu w Busku-Zdroju.

Dodane: AT Data: 2011-08-29 09:49:38 (czytane: 15860)  Wersja do druku

Zmiany w komunikacji ruchu W związku z trwającymi robotami przy realizacji zadania pn. „Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności przestrzeni publicznej Miasta Busko-Zdrój – etap I" w obszarze ulicy Poprzecznej - informujemy, że od dnia 30 sierpnia 2011 r. nastąpi przeniesienie przystanków autobusowych ze skrzyżowania ul. Poprzecznej z ul. Kilińskiego, na ulicę Kilińskiego.

Ruch autobusów z ul. Kilińskiego odbywać będzie się poprzez ulice: Kopernika, Kościuszki i Batorego. Przewoźnicy uaktualnią rozkłady jazdy na poszczególnych przystankach w granicach miasta.

Od dnia 30 sierpnia br. zostanie wyłączona z ruchu ul. Poprzeczna. Zakaz ruchu nie będzie dotyczył mieszkańców posesji i zaopatrzenia. Ze względu na prowadzone prace obowiązywał będzie zakaz parkowania w ul. Poprzecznej.

W tym terminie wyłączona z ruchu zostanie również zachodnia i południowa strona Placu Zwycięstwa. Zakaz nie dotyczył będzie mieszkańców posesji, zaopatrzenia i pojazdów TAXI, których postój na ten czas zostanie zlokalizowany po stronie południowej Placu Zwycięstwa. Dla mieszkańców i zaopatrzenia obowiązywał będzie zakaz parkowania na terenie objętym robotami ziemnymi.


Otwarte natomiast dla ruchu będą ulice: Kopernika, Kościuszki, Batorego, Pocztowa i łącznik Mickiewicza do Pl. Zwycięstwa.

Za utrudnienia przepraszamy.

 Źródło: www.busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

- (2011-08-26 07:21:02)

ciekaw jestem jak szanowni komentatorzy (poniżej) rozwiązaliby problem komunikacji w czasie trwania remontu. wąsowicz nie był moim ulubieńcem ale ściągnął do buska trochę kasy z zewnątrz i tego nikt mu nie zabierze, a że są problemy z ruchem to wszyscy chyba wiedzieli że tak bedzie.
zmiast narzekać sprzedajcie samochody i chodźcie pieszo albo rowerkiem wyjdzie wam to na zdrowie

-m (2011-08-25 22:35:20)

Troche zagmatwane. To gdzie tym razem z rynku będą odjeżdżać 'muszkietery'? Spod apteki ?;>

--- (2011-08-25 19:14:16)

a moze bedziemy parkowac u cwokow co te komenrze daja. na tej wsi nigdy nie bedzie dobrze. trzeba uciekac stad. busko to totalna wiocha.

- (2011-08-25 19:10:07)

ciekawe jak zacz nie sie remont placu targowego beda chyba parkowac w broninie albo na welczu bo na partytantow na nowym parkingu miejsca brak ja bym proponowal parking na lowiskacz tam miejsca jest dosc i nie daleko do objazdowki zalew tez blisko i las tez to by dopiero byl hit

-*** mnie szczela (2011-08-25 19:04:40)

jak musze co dzien stac w korku od samej mrówki do krzyzówki.

-buszczanin (2011-08-25 18:04:58)

Wszyscy chcą dojeżdzac w samo centrum miasta tak jak by im kośc pękla w d....
zamiast się przejść . Obecny burmistrz walczyl aby ruch istnial w centrum ktore to powinno być wogole wylączone dla ruchu samochodow lącznie z Busami i autobusami.Ale czas pokaże że w niedlugim czasie miasto samo się zakorkuje .

- (2011-08-25 17:46:35)

parkowac bedziesz u wasowicza to on mial takie urojone pomysly zeby rozkopac na raz cale miasto

- (2011-08-25 16:59:32)

ty bucu , u ciebie będziemy parkować

-xxx (2011-08-25 16:50:29)

a parkowac bedziemy u burmistrza na posesji chyba

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry