swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Otwarcie wystawy ''Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010''.

Dodane: AT Data: 2011-08-28 09:58:51 (czytane: 15785)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej zaprasza w dniach 29 sierpnia do 8 września na wystawę 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010'. Na otwarciu wystawy, które nastąpi w dniu 29 sierpnia 2011r. o godz. 15.30 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury będą obecni Tomasz Sakiewicz oraz Tomasz Kaczmarek 'Agent Tomek'.

wystawa_smolensk.jpg

 

Zapraszamy!

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (23)
     

-Żul (2011-09-01 21:33:57)

Dziwna ta Polska dziwna ta władza w BSCK wystawa -agent Tomek i Sakiewicz,obok płoną znicze bohaterom poległym w latach 39- 45 nieopodal bard Ponidzia Wojtek Belon a w tle włodarz Miasta co za darmo wypożycza na zakamuflowana prop..andę wybiórczą pi.. publiczny obiekt. Co na to PO no co jesteście w Busku czy już was nie ma?

-xxz (2011-08-31 22:46:38)

Kaczmarek to jakieś śmietnisko PRL-bis, ma 35 lat i emeryturę 5 tys. za to tylko że zaliczył jakąś posłankę z PO, czy Ukrainkę tańczącą na rurce. Dziś to "zasłużone" łajno jeździ po kraju za pieniądze podatków i pcha się do koryta. Czyżby w naszym kraju nie było już ludzi umiejących czytać i pisać? Czy nasz kraj to tylko samo ścierwo polityczne zjadające unijne pieniądze na tzw. przyjęciach politycznych?
Pogonić to łajno z Buska, to prośba do buszczan.

-xxz (2011-08-31 22:44:51)

Kaczmarek to jakieś śmietnisko PRL-bis, ma 35 lat i emeryturę 5 tys. za to tylko że zaliczył jakąś posłankę z PO, czy Ukrainkę tańczącą na rurce. Dziś to "zasłużone" łajno jeździ po kraju za pieniądze podatków i pcha się do koryta. Czyżby w naszym kraju nie było już ludzi umiejących czytać i pisać? Czy nasz kraj to tylko samo ścierwo polityczne zjadające unijne pieniądze na tzw. przyjęciach politycznych?
Pogonić to łajno z Buska, to prośba do buszczan.

-lidka (2011-08-30 20:23:53)

Ze wszystkiego można zrobić szopkę , jak to czynicie, dla Was Buszczanie nie ma żadnej powagi i świętości , to skieleczyzna . wiele wody w Wiśle przpłynie nim mentalnośc komucha w Busku zginie.Nie rozumieć co to powaga i patriotyzm nie ten komunistyczny ale Polski ,Narodowy .

-Zbyszek (2011-08-30 10:18:39)

Byłem na tej wystawie jest godna polecenia, jest przejmująca.To straszne jak Rosjanie nas traktują.To drugi Katyń.Nigdy prawdy się nie dowiemy, bo to jest zbyt skomplikowane i mogłoby to powodować tylko jakieś konsekwencje dyplomatyczne.A czy u nas w kraju oprócz Klicha poniesie konsekwencję polityczną. Nie sądzę. W innych karaj np. w USA rząd musiałby się podać do dymisji z czystej przyzwoitości.Chyba u nas nie ma ludzi honoru.

-X Y Z (2011-08-29 21:23:03)

P I S zszedł do rynsztoka nawet nie ma co komentować,następcy tych od świnskiego ryja.a może agent chce kogoś upatrzyć sobie w Busku?

-mieszkaniec (2011-08-29 07:19:19)

Agent Tomuś wsławił się podżeganiem ludzi do przestępstwa a teraz się lansuje do sejmu.Tacy ludzie powinni być na marginesie a nie mamić ludzi pisowskimi bredniami.

-Do przedmowcy (2011-08-28 20:45:16)

KATYN w pamieci ma wiekszosc Polakow! Natomiast Smolensk obrzydzili Polakom PiS-owcy!!! A tych dwoch to sobie witaj w swoim imieniu. BUSZCZANIN...

-Witamy serdecznie (2011-08-28 14:32:16)

Pana Sakiewicza i Kaczmarka. A wystawe powinien zobaczyć każdy, bo widzę że z pamięcią u Nas niedobrze, wszyscy Ci którzy opluwają autorów wystawy to takie same pomioty jak Ci którzy kwestionowali Katyń i wchodzili Ruskim bez wazeliny przez pół wieku, krzewiąc przyjaźń Polsko - Sowiecką.

-ciekawe kogo będzie ... (2011-08-26 11:58:39)

namawiał do grzechu...

--- (2011-08-25 09:09:42)

Uważajcie na swoje Baby. Agent Tomek nadchodzi!

-wątpiący (2011-08-25 08:28:23)

Czy P. Sakiewicz jako redaktor przypadkiem nie zapędził się trochę. Łączenie prace podobno niezależnego redaktora z polityką niebardzo mi pasuje.

- (2011-08-24 14:01:46)

Puścić z dymem ten kraj, tu rząd i władza żeruje na ludziach za smoleńsk sobie wypłacili niezłą zapomogę.

- (2011-08-24 13:25:19)

Pisowska farsa ciąg dalszy, ludzie wy to lepiej pomyślcie o przyszłości kraju a nie o tym że co było, śmiać mi się chce z tej propagandy. A Agent Tomek brzmi jak z taniego serialu wenezuelskiego.

-kaska (2011-08-24 13:12:07)

europe moze tak, ale nie EUROPE

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry