swietokrzyskie.info

Sobota, 26 listopada 2022, Do końca roku 35 dni Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

Wystawa - Małgorzata Nega 'Istnienie'

Dnia: 21 10 2022, godz.

Miejsce: Busko-Zdrój

Małgorzata Nega, swą przygodę z twórczością malarską rozpoczęła w 2015r. Bierze czynny udział w wystawach zbiorowych, ma również na swoim koncie wystawy autorskie. Jej inspiracją są emocje, muzyka. Maluje obrazy o różnorodnej tematyce m.in. mistycznej, religijnej czy kobiecej.

W malarstwie szczególnie ważny jest dla niej kolor, przez który stara się przenieść odbiorcę w inny świat. Natura, ekologia i ziołolecznictwo towarzyszą jej w życiu codziennym. Jej prace nawiązują do zainteresowań artystki.

Zobacz

 

Małgorzata Nega od 2017r. prezentuje swoje prace na corocznym Przeglądzie Plastyki Ponidzia organizowanym w Busku – Zdroju. Ma na swoim koncie wystawy autorskie w Buskim Samorządowym Centrum Kultury , „Od wolności do zniewolenia … od zniewolenia do wolności” i przegląd twórczości obejmujący lata 2015-2019 oraz w Zamku Królewskim w Stopnicy „Twarze Jezusa”, „Wibracje kolorów”.

Zapraszamy na kolejną wystawę artystki pt. „Istnienie” do Gminnego Centrum Kultury w Solcu – Zdroju. Wernisaż wystawy odbędzie się 21 października 2022r. o godz. 18.00.

Wystawa dostępna będzie do końca listopada 2022r.

Źródło: UG Solec-Zdrój 


Odslon: 1404

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2022-11-26, godz: 17:00

Mecz HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój vs VIVE II Kielce

W sobotę 26 listopada o godz. 17:00 zapraszamy na mecz o mistrzostwo II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój zagra z KS VIVE II Kielce.

Wróć do góry