swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Podwieczorek z Gwiazdą: Artur Barciś

Dnia: 25 10 2023, godz. 18:00

Miejsce: Busko-Zdrój

W ramach cyklu "Podwieczorek z Gwiazdą", Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Arturem Barcisiem. Wydarzenie odbędzie się 25 października o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK.

W ramach cyklu Podwieczorek z Gwiazdą, zapraszamy na spotkanie z Arturem Barcisiem. Spotkanie odbędzie się 25 października o g. 18:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Zobacz


ARTUR BARCIŚ – człowiek wielu talentów, artysta uniwersalny. Znakomicie odnajduje się na scenie teatralnej jako aktor i reżyser, świetnie „współpracuje” z kamerą filmową, wreszcie jest prawdziwym showmanem na estradzie gdzie kreuje swój indywidualny i niepowtarzalny wizerunek wokalno-aktorski. Oczywiście, najbardziej kojarzymy go z serialowych ról - Norka w „Miodowych latach”, Czerepacha w „Ranczu” czy też z niezapomnianych kreacji w „Dekalogu” K. Kieślowskiego. Ale tak naprawdę niemal w każdej roli, nawet drugoplanowej potrafi stworzyć wyjątkową relację z odbiorcą.

W „Podwieczorku z gwiazdą” pokazuje różne oblicza swojego talentu, robi wspólną z publicznością lekcję dykcji, a wszystkie zaśpiewane piosenki przefiltrowane są przez Jego umiejętności aktorskie. A dodatkowo w krótkich rozmowach pomiędzy piosenkami potrafi interesująco, a jednocześnie z „przymrużeniem oka” opowiadać o swoim zawodzie.

Źródło: BSCK


Odslon: 3673

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2023-09-29, godz:

Terminarz Kina 'Zdrój'

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.

Wróć do góry