swietokrzyskie.info

Piątek, 28 stycznia 2022, Do końca roku 337 dni Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

'Mikołajki z BSCK' tylko 5 grudnia

Dnia: 05 12 2021, godz.

Miejsce: Busko-Zdrój

Ze względu na nowe obostrzenia, które wchodzą w życie od 1 grudnia Organizator zmuszony jest odwołać mikołajki, które 6 grudnia miały odbyć się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Dlatego zapraszamy wszystkich 5 grudnia na plac przy BSCK, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić Wszystkim bezpieczeństwo.

Dołączcie do nas! Spotkajmy się wspólnie 5 grudnia o godz. 14:00 na placu, przed Buskim Samorządowym Centrum Kultury, al. Mickiewicza 22.

Będzie to idealna okazja, żeby spotkać osobiście Świętego Mikołaja oraz jego świtę. Oprócz parady z bohaterem tego święta i jego pomocnikami czeka na Was szereg innych, niezapomnianych atrakcji takich jak: spektakl plenerowy "Cyrk Świętego Mikołaja", pokazy z udziałem szczudlarzy, kuglarzy i cyrkowców, czy spektakl pirotechniczno – ogniowy "Ogniste Mikołajki".

Zobacz

My już nie możemy się doczekać a Wy?

 


Odslon: 1606

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2022-01-30, godz: 15:00

30 Finał WOŚP w Busku-Zdroju

30 stycznia 2022 roku Wielka Orkiestra zagra już po raz trzydziesty! Nasz sztab #973 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury zaprasza od godz. 15:00 na prezentacje artystyczne, pokazy sprzętu, stoiska kulinarne i wiele innych atrakcji dla każdego.

Wróć do góry