swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 września 2021, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

XXVII Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Jędrzejowie

Dnia: 03 07 2021, godz.

Miejsce: Jędrzejów

Koncertem Macieja Miecznikowskiego oraz Roberta Grudnia, na który zapraszamy w najbliższą sobotę 3 lipca o 19:00 rozpoczynamy XXVII Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Tegoroczna edycja jest związana z obchodami 750-lecia Miasta Jędrzejowa.

Tych z Państwa, którzy dotąd nie mieli okazji poczuć wyjątkowej festiwalowej atmosfery muzycznego święta, posłuchać na żywo największych gwiazd polskiej muzyki poważnej z towarzyszącym im wyjątkowym brzmieniem jędrzejowskich XVIII – wiecznych organów - serdecznie zapraszamy w każda sobotę lipca i sierpnia o godzinie 19:00.Wśród wykonawców zobaczymy i usłyszymy między innymi Olgę Bończyk i Alicję Węgorzewską.

W ostatni festiwalowy weekend, 28 sierpnia (wyjątkowo o godzinie 20:00) zaprosimy Państwa na duże widowisko plenerowe pod murami Archiopactwa, w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Usłyszymy najpiękniejsze polskie pieśni, zobaczymy wspaniałych tancerzy, a wszystko to w wyjątkowej klasztornej scenerii i efektownej oprawie świetlnej.
Począwszy od 3 lipca, co dwa tygodnie, po zakończeniu koncertów organizatorzy wraz z ojcami cystersami zapraszają na nocne zwiedzanie opactwa.

 Zobacz

Zapraszamy!


Odslon: 5339

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Wróć do góry