swietokrzyskie.info

Wtorek, 06 grudnia 2022, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Strona główna > Katalog Firm >

Zielona Energia.net.pl

Żeromskiego 26
28-100 Busko-Zdrój
tel. 724-24-26-26
Powiat: Świętokrzyskie

Zielona Energia.net.pl zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych na terenie województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Wdrażamy programy „Mój prąd”, „Czyste powietrze” i oferujemy możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej co pozwala na uzyskanie atrakcyjnych dotacji nawet do 30 tyś. ,fotowoltaika,kolektory słoneczne,dofinansowanie,pompy ciepła,usługi elektryczne,montaż paneli słonecznych,panele solarne,słoneczne,instalacja fotowoltaiczna,piece elektryczne,dopłata do wymiany kotła,piec elektryczny,elektrownia słoneczna,elektryk

Zielona Energia.net.pl
– fotowoltaika, panele słoneczne, energia ze słońca, dotacje nawet do 30 tyś.

zielona_energia_1.jpg


Zielona Energia.net.pl zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych na terenie województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Wdrażamy programy „Mój prąd”, „Czyste powietrze” i oferujemy możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej co pozwala na uzyskanie atrakcyjnych dotacji nawet do 30 tyś.

zielona_energia_2.jpg

Zielonaenergia.net.pl,  to firma której działalność skupia się na instalacjach fotowoltaicznych, ponadto specjalizujemy się w instalacjach  elektrycznych oraz instalacjach pomp ciepła.

Zielonaenergia.net.pl  to firma, która przede wszystkim stawia na ekologiczne rozwiązania. Dlatego zdecydowaliśmy się na wykorzystanie odnawialnego źródła energii, jakim jest słońce do produkowania prądu. Nasze instalacje fotowoltaiczne łączą nowoczesne rozwiązania z dbałością o środowisko naturalne. Nie zwlekaj, zbuduj własne, przyjazne środowisku źródło energii.

Tak się składa, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby. Oferujemy Ci oszczędność na prądzie i stosunkowo szybki zwrot inwestycji, nawet po 6 latach. Dodatkowo instalacja fotowoltaiczna w żaden sposób nie wpływa negatywnie na przyrodę wokół nas. Natomiast jeśli zastanawiasz się, czy stać Cię na takie rozwiązanie, to oferujemy szereg ulg i dotacji w postaci programów takich jak „Mój prąd”, „Czyste powietrze” czy ulga termomodernizacyjna.
Co najważniejsze, nie musisz przejmować się formalnościami, my zrobimy wszystko za Ciebie. Wypełnimy niezbędne dokumenty i dokonamy instalacji na wskazanym terenie.

zielona_energia_3.jpg

Odwiedź nasze biuro w Busku-Zdroju:

Możesz też do nas zadzwonić pod numer: 724-24-26-26 lub napisać na nasz adres mailowy: biuro@zielonaenergia.net.pl

Główna siedziba
ul. Żeromskiego 26
28-100 Busko-Zdrój

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 08.00 – 16.00
Sobota-niedziela: nieczynne

Instalacje fotowoltaiczne
Tel. 724-24-26-26
e-mail: biuro@zielonaenergia.net.pl
Strona www: www.zielonaenergia.net.plOdslon: 6334
Data ostatniej weryfikacji: 2020-06-26


Wróć do góry