swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

Zakład stolarski Stolmaz Mazur Marek, schody drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, balustrady

Szczaworyż 143
28-100 Busko-Zdrój
tel. 604 116 023
Powiat: buski

W ofercie: schody drewniane samonośne, policzkowe - pełne i ażurowe, schody drewniane na beton. Poręcze z elementami stali kwasoodpornej, szkła, stali kłutej oraz poręcze gięte. Drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi wewnętrzne - ościeżnica regulowana z drewna litego. Obsługuję całe woj. świętokrzyskie: Busko, Pińczów, Michałów, Chmielnik, Stopnica, Bilcza, Kielce. Siedziba firmy Szczaworyż 143 na trasie Kielce - Busko- Pacanów.Zapraszamy na naszą stronę internetową: stolarzmazur.pl ,stolarz, zakład stolarski, schody, schody kielce, schody pińczów, schody chmielnik, drzwi kielce, stolarka nietypowa, meble, tartak, zabudowy, stolarz szczaworyż, zakład stolarski kielce, solarz busko, stolarz kielce, kielce, pińczów, chmielnik, buski, me

O nas
Historia Zakładu Stolarskiego Stolmaz sięga 1950 roku. Firma została zapoczątkowana przez mojego ojca, który przekazywał mi systematycznie wiedzę i tajniki stolarskiego rzemiosła. Informacje te są przeze mnie i mojego syna kontynuującego rodzinne tradycje wykorzystywane i ulepszane wraz z postępująca moda i zapotrzebowaniami. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym sukcesywnie powiększanym oraz suszarnią drzewa. Klientom służę radą, projektowaniem i solidnym wykonaniem.

Marek Mazur
Właściciel

Chcąc sprostać wysokim oczekiwaniom i gustom naszych Klientów oferujemy bogaty wybór drewna od popularnego dęba po inne gatunki twarde jak: buk, jesion, akacja, wiąz,  a także drewno egzotyczne, dając tym samym Państwu większą swobodę w projektowaniu mieszkania. Projektując schody staramy się każdorazowo traktować je indywidualnie kładąc przy tym nacisk aby poza walorami użytkowymi stały się pierwszym meblem w Państwa domu. Łącząc tradycję i nowe technologie, a także wychodząc na przeciw oczekiwaniom inwestorów stosujemy drewno w połączeniu z metalem i szkłem. Zapraszamy do podjęcia współpracy i bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności.

Oferta
Aktualną ofertę firmy stanowią:

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz różnego typu schodów ( samonośnych oraz obkładanych, zabudowa schodów betonowych metalowo-stalowych itp.). Wszystkie produkty są wykonywane z wyselekcjonowanego, wysezonowanego i dobranego kolorystycznie drewna. Na każdym etapie realizacji doradzamy i konsultujemy z naszymi Klientami najlepsze rozwiązania.

Firma nasza stale szuka nowych pomysłów inwestując w technologię oraz miejsce pracy. W chwili obecnej dysponujemy warsztatem o powierzchni 200m2 spełniającym wszystkie normy przewidziane dla tego typu działalności. W wykonanych projektach szczególny nacisk kładziemy na dopasowanie wzornictwa i rozwiązań do oczekiwań naszych klientów.

Pomiary
Wykonanie pomiarów schodów, odbywa się w dniu dogodnie ustalonym przez klienta. W trakcie wykonywanych pomiarów uwzględnia się propozycje i wstępne projekty naszych klientów. Służąc naszym klientom wieloletnim doświadczeniem proponujemy najlepsze rozwiązania już na tym etapie. Doradzamy i konsultujemy  na miejscu pomysły naszych klientów biorąc pod uwagę warunki techniczne i technologiczne. W trakcie pomiarów mogą być wykonane zdjęcia, ( co pozwala w dalszym etapie na ustalanie ewentualnych szczegółów już telefonicznie ( klient i nasza firma dysponują tymi samymi zdjęciami,  łatwo więc zlokalizować obiekt konsultacji.)  Dodatkowo wykonujemy rysunek techniczny, ewentualny projekt wykonany przez biuro projektowe. Wykonywane pomiary i wstępna konsultacja jest wykonywana GRATIS. Wystarczy tylko zadzwonić, napisać lub przyjechać do naszej firmy i umówić się na pomiary.

Adaptacja typu i wzoru

Najważniejszym etapem jest ustalenie typu, wzoru oraz materiału, z jakiego zostaną wykonane schody.

Przedstawiając naszą ofertę klientom staramy się jak najlepiej dopasować nasze propozycje do ich oczekiwań, z zakresu:

Firma nasza nie ogranicza jednak możliwości wykonania schodów tylko do własnych propozycji, lecz pozostaje otwarta na pomysły klientów konsultując z nimi możliwości ich realizacji.

Wycena
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie bo każde schody są inne. Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia.

Na cenę składa się wiele czynników:

Wycenę wykonujemy w ciągu kilku dni od dokonania pomiarów i ustalenia typu i wzoru schodów. Wycena obejmuje materiał, wykonanie, oraz prace montażowe (w sporadycznych przypadkach koszty dojazdu). Wszelkie zmiany ustalonego projektu dokonane przez klienta w trakcie jego realizacji są konsultowane na bieżąco. Ewentualne dodatkowe koszty związane ze zmianą projektu są kalkulowane i przedstawiane klientowi.
 
Realizacja

Dostosowujemy się do terminów ustalonych z klientem uwzględniających niezbędny czas na realizacje poszczególnych etapów organizacyjnych i technologicznych. Staramy się by prace montażowe przebiegały w możliwie krótkim czasie i były jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów

.
 
stolmaz_wizyt__wka03.jpg 


Po wykonaniu projektu doradzamy jak zabezpieczać i konserwować swoje schody.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Zakład Stolarski ,,Stolmaz'' Marek Mazur
Chcesz nas o coś zapytać? Napisz: stolmaz@op.pl
Tel. 604116023

Zapraszamy na naszą stronę internetową: stolarzmazur.pl


Obsługuję całe woj. świętokrzyskie: Busko, Pińczów, Michałów, Chmielnik, Stopnica, Bilcza, Kielce. Siedziba firmy Szczaworyż 143 przy drodze krajowej nr 73 na trasie Kielce - Busko- Pacanów.


Galeria zdjec


Odslon: 69770
Data ostatniej weryfikacji: 2011-10-26


Wróć do góry