Święto Policji w Pińczowie.
2011-07-25 12:01:42

W dniu 19 lipca 2011 roku w sali Powiatowego Ośrodka Kultury, Edukacji, Turystyki i Sportu w Pińczowie odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. Na uroczystą galę przybyli wszyscy szefowie samorządów lokalnych, instytucji oraz służb mundurowych.

W trakcie ceremonii Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach mł.insp. Michał Domaradzki wręczył aspirantowi sztabowemu Krzysztofowi Karbowniczkowi srebrną odznakę „Zasłużony policjant” oraz 19 nominacji na wyższe stopnie służbowe dla pińczowskich policjantów.

 

pinczow_swieto_policji001.jpg

pinczow_swieto_policji002.jpg


Ponadto w dniu 21 lipca 2011 roku podczas obchodów wojewódzkich Święta Policji w Sandomierzu srebrny medal „Za Długoletnią Służbę” odbierze Komendant Powiatowy Policji w Pińczowie mł. insp. Adam Równicki a srebrną odznakę „Zasłużony Policjant” otrzyma asp. sztab. Zdzisław Kmiecik - kierownik Posterunku Policji w Złotej.

Źródło: www.pinczow.swietokrzyska.policja.gov.pl

 

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9986