Włoszczowska policja świętowała.
2011-07-21 12:09:01

Najpierw była msza święta w kościele, potem część oficjalna w Powiatowym Centrum, a na koniec impreza w hotelu Mariage. 21 policjantów włoszczowskich, w tym nowy zastępca komendanta powiatowego, awansowało na wyższe stopnie. Trzech zostało wyróżnionych medalem i odznakami, nadanymi przez prezydenta Polski oraz ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Powiatowe obchody Święta Policji we Włoszczowie odbyły się wczoraj, 20 lipca. Na to wydarzenie przybyli wszyscy włodarze gmin i powiatu, trzech księży, prezes Sądu Rejonowego i prokurator. Po raz pierwszy przyjechał do Włoszczowy nadkomisarz Rafał Derlatka, zastępca świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego policji w Kielcach, który chwalił włoszczowską jednostkę za bardzo dobre wyniki.

Czytaj dalej na  Echo



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9960