PEMKA? czyli ROWERZYŚCI PONIDZIA ŁĄCZCIE SIĘ.
2011-07-20 22:19:52

Już 7 sierpnia rusza PEMKA?. Buski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zaprasza tego dnia wszystkich rowerzystów: małych i dużych. Początek PEMKI o godz. 11.00 przed frontonem Sanatorium "Marconi". Wkrótce więcej szczegółów na portalu busko.com.pl oraz na stronie Oddziału: www.pttkbusko.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9949