Festyn Ludowy 'Święto Czosnku' w Wełczu. 2011-07-13 10:44:12
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Rada Sołecka Wsi Wełecz zapraszają na Festyn Ludowy “Święto Czosnku”, który odbędzie się 24.07.2011 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Wełczu.
P R O G R A M F E S T Y N U:
14.00 Msza Święta 15.30 Koncert zespołu “Echo” 16.30 Występy dzieci i konkursy 17.00 Kapela Ludowa “Swoszowianki” 18.00 - 24.00 Zabawa taneczna - zaspół “Milton” Zapraszamy!
|
|
|