W miniony weekend nad woj. Świętokrzyskim przeszły gwałtowne burze z ulewnymi deszczami i bardzo silnym wiatrem.
Połamane drzewa, pourywane gałęzie, grad niszczący uprawy to efekty nawałnic jakie przeszły w weekend przez nasz rejon,.
W miejscowości Górki w gminie Wiślica, przewracające się drzewo korzeniami uszkodziło jezdnię.
W miejscowości Pułanki piorun uderzył w drzewo łamiąc je. Drzewo
upadając zatarasowało drogę i niezbędna była interwencja strażaków,
którzy w ten weekend mieli naprawdę dużo pracy.
Foto: Łukasz Drobek