Drzewko Sergiusza Mikulicza.
2011-07-10 23:33:35

9 lipca 2011 r. Sergiusz Mikulicz mąż patronki festiwalu muzycznego Krystyny Jamroz wsadził swoje drzewo w Alei Gwiazd, Klon zwyczajny „Royal Red” i nazwał go „DON CARLOS”.

To już 13 drzewko wsadzone przez znane osobistości w buskim parku zdrojowym. Pomysłodawcą upamiętniania w ten sposób osób zasłużonych dla Buska jest Towarzystwo Miłośników Buska-Zdroju.

 drzewko_mikulicz003.jpg

drzewko_mikulicz005.jpg

drzewko_mikulicz006.jpg 

 

Foto: T.Ura
Więcej zdjęć na: www.tmb.busko.net.pl

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9888