Drzewko Sergiusza Mikulicza.
2011-07-10 23:33:35
9 lipca 2011 r. Sergiusz Mikulicz mąż patronki festiwalu muzycznego Krystyny Jamroz wsadził swoje drzewo w Alei Gwiazd, Klon zwyczajny „Royal Red” i nazwał go „DON CARLOS”.
To już 13 drzewko wsadzone przez znane osobistości w buskim parku zdrojowym. Pomysłodawcą upamiętniania w ten sposób osób zasłużonych dla Buska jest Towarzystwo Miłośników Buska-Zdroju.  
Foto: T.Ura Więcej zdjęć na: www.tmb.busko.net.pl |