Tłumy na koncercie Zespołu Pieśni i Tańca 'MAZOWSZE' w Busku-Zdroju.
2011-07-09 14:00:41

W czwartek 7 lipca 2011 o godzinie 21.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju odbył się na scenie letniej wspaniały występ Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.


Dotychczas na żadnym koncercie w ramach Festiwalu Krystyny Jamroz nie było takich tłumów. Zainteresowanie festiwalem ciągle rośnie, a zaproszenie legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze" było strzałem w dziesiątkę.


 mazowsze_busko062.jpg

mazowsze_busko008.jpg

mazowsze_busko020.jpg

mazowsze_busko025.jpg

mazowsze_busko032.jpg

mazowsze_busko045.jpg 

Artyści z Mazowsza oczarowali publiczność perfekcyjnym wykonaniem polskich tańców, śpiewem i pięknymi strojami. Spektakl odbył się na letniej scenie BSCK, dzięki temu mogło go obejrzeć ponad półtora tysiąca osób.

Foto: T.Ura

źródło: www.tmb.busko.net.pl/

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9886