W czwartek 7 lipca 2011 o godzinie 21.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju odbył się na scenie letniej wspaniały występ Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.
Dotychczas na żadnym koncercie w ramach Festiwalu Krystyny Jamroz nie było takich tłumów. Zainteresowanie festiwalem ciągle rośnie, a zaproszenie legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze" było strzałem w dziesiątkę.





Artyści z Mazowsza oczarowali publiczność perfekcyjnym wykonaniem polskich tańców, śpiewem i pięknymi strojami. Spektakl odbył się na letniej scenie BSCK, dzięki temu mogło go obejrzeć ponad półtora tysiąca osób.
Foto: T.Ura
źródło: www.tmb.busko.net.pl/