Busko: Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne. 2011-07-07 20:07:43
Przewodnicząca Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Justyna Nurek, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne PANIE zamieszkałe na terenie Gminy Busko-Zdrój.
Panie muszą spełniać poniższe kryteria: Mammografia: Bezpłatną mammografię może wykonywać każda kobieta w wieku 50-69 lat, co 24 miesiące. Cytologia: Bezpłatną cytologię może wykonywać każda kobieta w wieku 25-59 lat, co 36 miesięcy
Badania wykonywane będą przez specjalistów ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w dniach 04.08.2011-19.08.2011, w godz. od 9:00 do 16:00 w cytomammobusie usytuowanym na parkingu przy budynku Przychodni Rejonowej Nr 1 w Busku-Zdroju, ul. Sądowa 9.
Panie zainteresowane wykonaniem badań mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu 661-911-300.
TE BADANIA MOGĄ URATOWAĆ CI ŻYCIE !!!
|
|
|