Busko: Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne.
2011-07-07 20:07:43

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Justyna Nurek, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne PANIE zamieszkałe na terenie Gminy Busko-Zdrój.


Panie muszą spełniać poniższe kryteria:
Mammografia: Bezpłatną mammografię może wykonywać każda kobieta w wieku 50-69 lat, co 24 miesiące.
Cytologia: Bezpłatną cytologię może wykonywać każda kobieta w wieku 25-59 lat, co 36 miesięcy


Badania wykonywane będą przez specjalistów ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w dniach 04.08.2011-19.08.2011, w godz. od 9:00 do 16:00 w cytomammobusie usytuowanym na parkingu przy budynku Przychodni Rejonowej Nr 1 w Busku-Zdroju,  ul. Sądowa 9.

Panie zainteresowane wykonaniem badań mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu 661-911-300.

TE BADANIA MOGĄ URATOWAĆ CI ŻYCIE !!!

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9879