Plenerowy 'PIKNIK PO STRAŻACKU' w Zbludowicach.
2011-07-09 11:15:07

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbludowicach ma zaszczyt serdecznie zaprosić w dniu 09.07.2011r. na plenerowy "PIKNIK PO STRAŻACKU" który odbędzie się na terenie obiektu OSP w Zbludowicach.


W programie przewidziano moc konkursów z nagrodami, humor i dobrą zabawę. Organizatorzy zapewniają, że na ten dzień zamówili wspaniałą pogodę.

Rozpoczynamy o godz. 16.00 zabawami konkursowymi dla dzieci jak również całych  rodzin. Niespodzianką zapewne będzie konkurs "JAK ONI ŚPIEWAJĄ" - będzie to karaoke, gdzie każdy będzie mógł zaśpiewać i sprawdzić swój talent.

Na koniec "ZABAWA POD GWIAZDAMI" muzykę dla Państwa  będzie serwował DJ Prezess. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

piknik_strazacki.jpg 


W ten dzień nie możesz zostać w domu, oj będzie się  działo!
Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę.  

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9878