Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbludowicach ma zaszczyt serdecznie zaprosić w dniu 09.07.2011r. na plenerowy "PIKNIK PO STRAŻACKU" który odbędzie się na terenie obiektu OSP w Zbludowicach.
W programie przewidziano moc konkursów z nagrodami, humor i dobrą zabawę. Organizatorzy zapewniają, że na ten dzień zamówili wspaniałą pogodę.
Rozpoczynamy o godz. 16.00 zabawami konkursowymi dla dzieci jak również całych rodzin. Niespodzianką zapewne będzie konkurs "JAK ONI ŚPIEWAJĄ" - będzie to karaoke, gdzie każdy będzie mógł zaśpiewać i sprawdzić swój talent.
Na koniec "ZABAWA POD GWIAZDAMI" muzykę dla Państwa będzie serwował DJ Prezess. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
W ten dzień nie możesz zostać w domu, oj będzie się działo!
Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę.