Wielki sukces Łukasza.
2011-07-07 10:50:26

„Wymagajcie od siebie, nawet gdyby nikt od Was nie wymagał”.


„Wymagajcie od siebie, nawet gdyby nikt od Was nie wymagał”.
Te słowa bł. Jana Pawła II nad wyraz pasują do postawy jaką reprezentuje Łukasz Domański.
Mimo ograniczeń ruchowych Łukasz od lat solidnie trenuje i zdobywa nagrody na mistrzostwach osób niepełnosprawnych. Podobnie było i w tym roku. W ramach Otwartych Mistrzostw Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które zostały zorganizowane w dniach 1-3 lipca 2011 roku w Bydgoszczy, Łukasz Domański z Solca-Zdroju zdobył medal za zajęcie III miejsca w rzucie oszczepem.
Gratulujemy i życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.


(mpm)


 


 


luki_2011_1.JPG


 


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9873