Wszystkim
pracownikom oświaty, Urzędu Gminy, radnym, znajomym i przyjaciołom, którzy
wspierali nas w trudnych chwilach po stracie
ojca i teścia
oraz
uczestniczyli w jego ostatniej drodze składamy
z głębi serca płynące
podziękowanie
Bolesława i Wiesław Skop