Podziękowanie
2011-07-06 10:57:30

Podziękowanie










Wszystkim
pracownikom oświaty, Urzędu Gminy, radnym, znajomym i przyjaciołom, którzy
wspierali nas w trudnych chwilach po stracie



 



ojca i teścia



 



oraz
uczestniczyli w jego ostatniej drodze składamy
z głębi serca płynące
podziękowanie



 



Bolesława i Wiesław Skop











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9864