Wakacyjne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.
2011-07-06 09:40:53

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z terenu Gminy Busko-Zdrój na zajęcia sportowe, które odbywać się będą w obecności instruktorów, w miesiącach lipiec-sierpień.


Zajęcia będą się odbywać na boiskach sportowych:

przy Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Busku – Zdroju i Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju (Moje Boisko Orlik 2012) od poniedziałku do soboty w godz. od 10:00 do 21:00 i w każdą niedzielę w godz. od 14:00 – do 21:00

oraz przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu: od poniedziałku do piątku w godz. od 15:00 do 20:00 , w soboty od 10:00 do 20:00 i w każdą niedzielę w godz. od 14:00 – do 20:00.

Wstęp wolny ! 

 

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9862