Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w ramach współpracy Związku Powiatów Polskich i Fundacji Konkursu Pro Publiko Bono, ogłoszono pierwszą edycję nowej Nagrody Pro Publico Bono na najlepszą działalność wpisującą się w obszar samorządności obywatelskiej.
Tegoroczny Konkurs do Nagrody Pro Publico Bono będzie prowadzony pod hasłem „Samorządność dla solidarności”.
W związku z powyższym organizacje społeczne lub osoby reprezentujące niesformalizowaną inicjatywę obywatelską mogą do dnia 15 lipca 2011r. przysłać wypełnioną ankietę do tut. Starostwa Powiatowego, w celu zaopiniowania i przesłania w terminie do dnia 20 lipca b.r. do organizatora w/w konkursu.
W ramach konkursu będą oceniane dzieła i organizacje obywatelskie, które świadczą o twórczości, solidarności i samorządności osób oraz społeczności podejmujących aktywność w sprawach publicznych.
Laureatów tegorocznego konkursu poznamy 11 listopada 2011r.
Załączniki:
1. Instrukcja uczestnictwa w konkursie [ PDF ]
2. Ankieta [ DOC ]