Plenerowy Koncert ''Mazowsza''.
2011-07-01 11:04:14

Buskie Samorządowe Centrum Kultury w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz zaprasza wszystkich na plenerowy bezpłatny koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Koncert odbędzie się 7 go lipca 2011 o godzinie 21.00 na scenie letniej przy Domu Kultury w Busku – Zdroju.


 mazowsze.jpg
Źródło: www.mazowsze.waw.pl

Ponieważ Dom Kultury nie dysponuje wystarczającą ilością krzeseł dla publiczności mile widziane będzie wzorem innych miast zabranie własnych krzesełek lub innych podobnych sprzętów aby w komforcie móc podziwiać „Ambasadora Polskiej Kultury” – Zespół „Mazowsze”. 

Zapraszamy.









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9848