Plenerowy Koncert ''Mazowsza''.
2011-07-01 11:04:14
Buskie Samorządowe Centrum Kultury w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz zaprasza wszystkich na plenerowy bezpłatny koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Koncert odbędzie się 7 go lipca 2011 o godzinie 21.00 na scenie letniej przy Domu Kultury w Busku – Zdroju.
 Źródło: www.mazowsze.waw.pl
Ponieważ Dom Kultury nie dysponuje wystarczającą ilością krzeseł dla publiczności mile widziane będzie wzorem innych miast zabranie własnych krzesełek lub innych podobnych sprzętów aby w komforcie móc podziwiać „Ambasadora Polskiej Kultury” – Zespół „Mazowsze”. Zapraszamy.
|