Wakacyjny Konkurs Fotograficzny ''Świętokrzyskie poza szlakiem''.
2011-07-26 19:27:59
Zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym „Świętokrzyskie poza szlakiem”. To doskonała okazja, by pokazać swoje ulubione, choć dotąd jeszcze nieodkryte skarby. Zdjęcia można zgłaszać do 15 września 2011 r.
Zwycięzcy konkursu zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami. Ich prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie.
Więcej informacji
|