WALENTYNKOWY KONCERT JANUSZA RADKA „GDZIEŚ-PO-MIĘDZY” w Kielcach
2011-01-28 09:33:40

12 lutego 2011 r. Centrum Biznesu - Hotel Kongresowy w Kielcach o godz. 18.00 ma zaszczyt zaprosić na niezwykły koncert. Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych wystąpi Janusz Radek.


Już po raz drugi Salon Muzyczny z Gwiazdą, czyli cykl muzycznych spotkań organizowany w Sali Kongresowej jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów Kielcach, będzie gościł krakowskiego artystę Janusza Radka, który zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Gdzieś po - między”. Warto dodać, iż z tym programem przed kielecką publicznością ten charyzmatyczny wokalista wystąpi po raz pierwszy!

 

janusz_radek.jpg


Premiera piątego albumu Janusza Radka miała miejsce z końcem września 2010 roku. Entuzjastycznie przyjęte koncerty odbyły się w największych miastach Polski, a muzyczne sceny takie jak OCH Teatr Krystyny Jandy, chorzowski Teatr Rozrywki,  wrocławski IMPART, czy krakowska Filharmonia gościły niemal nadkomplet słuchaczy.


„Gdzieś po – między” to  płyta będąca dla wielu ogromnym zaskoczeniem. Cieszy się uznaniem krytyki i przyjmowana jest jako kolejne oblicze Janusza Radka jak i, nowe oblicze współczesnej, polskiej sceny muzycznej. Dobre, autorskie teksty, muzyka oparta m.in.: na tradycji jazzowej połączonej ze współczesnymi trendami, okraszone zostały bezdyskusyjnym talentem wokalnym Artysty i przyniosły niezwykłe muzyczne wydarzenie. Sam Janusz Radek określa je mianem eksperymentu, o którym mówi tak:
„Jesteśmy tak rozleniwieni i znudzeni oczywistością, prawdami i definicjami, że wszystko co dziwne, zatrzymuje naszą ciekawość. To co Państwu proponuję jest naprawdę dziwne i to nie tylko z nazwy – żeby Was słodko połechtać i oszukać. Skład stricte jazzowy grający akustyczną elektronikę. Piosenki melodyjne – nawet taneczne z niekończącym się powtarzalnym transem. Wreszcie najważniejszy głos lub głosy, którymi wcielam się we wszystkie współczesne stany naszych pragnień, znajdujących się w niedopowiedzeniach gdzieś-po-między.”


Januszowi Radkowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Tomasz Filipczak – klawisze, Mirosław Wiśniewski – kontrabas, Adam Kram – perkusja.


ZAPRASZAMY!!!


Bilety w cenie 80zł i 75zł do nabycia w Centrum Biznesu – Hotel Kongresowy, Polskie Biuro Turystyczne (dawny ORBIS)


Szczegółowe informacje pod numerem: 503 131 364

***

Salon Muzyczny z Gwiazdą stanowi cykl imprez artystycznych, który na dobre wpisał się w listę wydarzeń kulturalnych Centrum Biznesuw Kielcach! Jeden z najbardziej rozpoznawalnych  biurowych kompleksów przy Alei Solidarności,  otwiera podwoje Sali Kongresowej na wydarzenia kulturalne, które być może staną się kolejną wizytówką obiektu.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=8602