W dniu 13 stycznia 2011 roku Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” w Grzybowie zostały laureatem VI edycji rankingu Filarów Polskiej Gospodarki.
Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez gazetę Puls Biznesu i agencję badawczą Pentor Research International. Ranking ten ma celu promowanie i nagradzanie firm, które są ważne w swoich regionach ze względu na skalę działania oraz znaczenie dla lokalnej społeczności
Firmy wyróżnione jako Filary Polskiej Gospodarki to firmy cechujące się stabilnością, mające znaczący udział w rozwoju regionu, zarówno jako pracodawcy, wspierający i promujący zatrudnienie, czy umożliwiając rozwój przedsiębiorczości, jak również zaangażowani w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.
Filary Polskiej Gospodarki to zestawienie firm stabilnych ekonomicznie, a jednocześnie utożsamiających się z regionami, w których prowadzą swoją działalność.
Spośród 10 laureatów w województwie świętokrzyskim znalazła się Kopalnia i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” w Grzybowie.
/M.S./
Źródło: staszow.pl
src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages
%2Fpinczow24pl%2F166467790044257%3Fref%3Dts%23%21%2Fpages%2Fstaszownetpl%2F1618758538427
51%3Fv%3Dwall&layout=standard&show_faces=true&width=450&action=like&
colorscheme=light&height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;
overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true">