Znakomicie spisali się siatkarze KS ARENA BUSKO w Lidze Minisiatkówki Województwa Łódzkiego w kategorii trójek awansując do finału rozgrywek. Liga ma charakter otwarty i mogą w niej startować drużyny z innych województw.
W tym roku zgłosiło się 28 drużyn z czterech województw. Po trzech turniejach, które rozegrano kolejno w Żychlinie, Rawie Mazowieckiej oraz Wieluniu drużyna z buska uplasowała się na trzecim miejscu z minimalną stratą do znajdującej się na pierwszym miejscu drużyny KS WIFAMA Łódź.
W turnieju finałowym, który rozegrany zostanie pod koniec maja w hali Energa w Bełchatowie wystąpi osiem najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej.
Przed podopiecznymi trenera Mariusza Panka pracowita wiosna. Przed finałem Ligi Łudzkiej czeka ich jeszcze Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki o Puchar Kinder Joy of moving, na który powalczą o prawo startu w Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski.
Oprócz rywalizacji w rozgrywkach klubowych młodzi siatkarze reprezentując Publiczną Szkołę Podstawową Nr1 biorą także udział w Igrzyskach Dzieci, w których już zagwarantowali sobie miejsce w półfinałach wojewódzkich.
Skład drużyny: Kacper Małek, Oskar Adach, Fabian Grochowina, Stanisław Kondek, Ksawier Prędki, Eryk Tarnowski.