Parafia pw. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które zakończy sezon karnawałowy. Koncert odbędzie się w niedzielę, 2 marca 2025 roku o godzinie 15:00 w Sanktuarium św. Brata Alberta.
Wydarzenie będzie miało wyjątkowy charakter dzięki występowi absolwentów Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz członków chóru parafialnego. Koncert będzie okazją do wysłuchania utworów w wykonaniu znakomitych muzyków: Marty Mrożek - sopran, Michała Jewiarza - baryton oraz Jarosława Mrożka - organy.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców i kuracjuszy do wspólnego przeżywania tej wyjątkowej muzycznej uczty, która idealnie wpisuje się w bogate tradycje kulturalne Buska-Zdroju.
Wstęp na koncert jest wolny! Zapraszamy!