Wspólnie na mecz: Kibice z Buska-Zdroju mobilizują się na baraż w Brzesku
2025-02-25 11:55:15

Kibice z Buska-Zdroju już wkrótce będą mogli wspólnie wesprzeć swoją drużynę futsalową podczas kluczowego meczu barażowego, który odbędzie się 2 marca 2025 roku w Brzesku. Dzięki organizowanemu wyjazdowi, fani będą mieli okazję bezpośredniego udziału w meczu.



Zobacz

Wyjazd zaplanowany jest na niedzielę, 2 marca 2025 roku. Autobus wyruszy o godzinie 13:50 z parkingu obok Hali w Busko-Zdroju. Koszt uczestnictwa w wyjeździe wynosi 35 zł za osobę, co pokrywa przejazd w obie strony. Liczba miejsc jest ograniczona – organizatorzy przewidzieli miejsce dla minimum 15, a maksymalnie 20 osób.

Zapisy na wyjazd są przyjmowane do 28 lutego:

  • Kamil Buczak: 519-169-474
  • Szymon Rybus: 726-704-311
  • Adrian Gruchała: 797-966-606
Organizatorzy podkreślają, że obecność kibiców na trybunach ma ogromne znaczenie dla morale drużyny. Wspólny doping może dodać zawodnikom energii i motywacji do walki o zwycięstwo. Tego rodzaju wydarzenia nie tylko umacniają ducha drużynowego, ale również budują lokalną społeczność fanów sportu.

Zapraszamy na wyjazd do Brzeska!





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=40589