Studniówka sprzed lat - archiwalne nagrania z I LO w Busku-Zdroju (foto/video) 2025-01-16 12:40:36
Już w ten weekend maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju będą bawić się na swojej studniówce w Pałacu w Konarach. Z tej okazji zapraszamy Was na wyjątkową podróż w czasie - do roku 2011, kiedy to młodzi ludzie, pełni energii i marzeń, rozpoczęli bal maturalny tradycyjnym polonezem.
Sentymentalna podróż w czasie
Na prośbę naszych czytelników przypominamy archiwalne nagrania z tej niezapomnianej nocy. Wspomnienia te są dowodem tamtych chwil, kiedy młodość rządziła się swoimi prawami, a studniówki miały swój wyjątkowy klimat. Publikowane materiały, choć nie dorównują współczesnym standardom technologicznym, są cenną pamiątką, która wywołuje uśmiech i wzruszenie.
Jubileusz 25-lecia portalu busko.com.pl
Rok 2025 to dla naszego portalu szczególny czas – obchodzimy 25-lecie istnienia! W ramach jubileuszowego cyklu publikujemy archiwalne materiały, które dokumentują życie powiatu buskiego i przypominają wyjątkowe momenty z przeszłości. Nagranie poloneza z 2011 roku to jeden z takich materiałów, który pokazuje, jak wiele udało nam się wspólnie przeżyć i zapisać w pamięci społeczności lokalnej. Podziel się swoimi wspomnieniami!
Czy masz w swoich zbiorach archiwalne zdjęcia lub nagrania związane z życiem powiatu buskiego? Jeśli tak, zachęcamy do ich udostępnienia! Możecie kontaktować się z nami pod adresem: redakcja@busko.com.pl lub telefonicznie: 600 786 786. Wspólnie stwórzmy kronikę naszych wspomnień. Nie przegapcie!
Zapraszamy do oglądania archiwalnych nagrań i subskrybowania naszego kanału Telewizji Ponidzie na YouTube, aby być na bieżąco z kolejnymi publikacjami. Śledźcie naszą jubileuszową serię i przypomnijcie sobie dawne chwile – z humorem i dystansem!
Dziękujemy, że od 25 lat jesteście z nami!
Zapraszamy również do archiwalnej galerii zamieszczonej pod artykułem.