Michał Probierz poprowadzi trening w Busku-Zdroju podczas zgrupowania reprezentacji Orlików
2024-11-26 12:37:12

W Busku-Zdroju w poniedziałek rozpoczęło się pierwsze zgrupowanie reprezentacji Orlików chłopców, które potrwa do 29 listopada 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło 40 najlepszych młodych zawodników z całej Polski, wyłonionych podczas finałów wojewódzkich i ogólnopolskich turniejów w ramach projektu 'Z Orlika na Stadion'.


Jednym z kluczowych punktów trwającego w Busku-Zdroju zgrupowania reprezentacji Orlików chłopców będzie środowy trening o godzinie 11:00, prowadzony przez Michała Probierza, selekcjonera seniorskiej reprezentacji Polski. Znany ze swoich licznych sukcesów i wieloletniej pracy w polskiej piłce nożnej, Probierz to postać, która inspiruje młodych zawodników do rozwoju i realizacji sportowych marzeń.

 Zobacz
/Michał Probierz. Fot. PAP/Leszek Szymański/

Zgrupowanie w Busku-Zdroju to nie tylko treningi, ale także szansa na rozwijanie umiejętności i współpracę z trenerami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie ma na celu promowanie młodych talentów i przygotowanie ich do dalszej piłkarskiej kariery.

Pełną listę powołanych zawodników można znaleźć na stronie projektu „Z Orlika na Stadion”: zorlikanastadion.pl.

Dzięki takim inicjatywom Busko-Zdrój ponownie staje się miejscem ważnych wydarzeń sportowych, wspierając młodych piłkarzy w ich drodze na szczyt.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=40075