Magiczny świat przygód na 15. Festiwalu Gier i Komiksów w Europejskim Centrum Bajki
2024-02-22 08:55:12

To był fantastyczny 15. Festiwal Gier i Komiksów dla Dzieci! To niezapomniane wydarzenie Europejskiego Centrum Bajki przyciągnęło do Pacanowa młodych entuzjastów gier i komiksów, a także ich rodziny i przyjaciół!


Ciocia od klocków zapewniła niekończącą się dawkę zabawy i twórczych możliwości z wykorzystaniem kultowych klocków Lego. Dzieci miały szansę nie tylko bawić się, ale również rozwijać zdolności manualne oraz umiejętności logicznego myślenia.

Zobacz

 

Kuferek z Planszówkami cieszył się dużym zainteresowaniem, oferując szeroki wybór gier logicznych, strategicznych i edukacyjnych. Była to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności. Strefa gier Alexander była prawdziwym rajem dla miłośników gier planszowych oraz karcianych. W bogatym asortymencie znalazły się zarówno klasyki, jak i najnowsze tytuły, zadowalając gusta graczy w każdym wieku. Gry multimedialne dostarczyły niezapomnianych przeżyć, przenosząc uczestników w fantastyczny świat wirtualnej rzeczywistości. To innowacyjne podejście do rozrywki zachwyciło nie tylko dzieci, ale także dorosłych, otwierając drzwi do nowych doznań. Warsztaty z rysownikami komiksowymi okazały się doskonałą okazją dla młodych artystów do rozwijania swojego talentu.

Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci miały szansę na naukę tajników rysowania komiksów i wyrażania swojej kreatywności.

Zobacz

15. Festiwal Gier i Komiksów dla Dzieci przyniósł niezapomniane chwile radości, nauki i zabawy. Dzięki różnorodności atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, rozwijając jednocześnie swoje zainteresowania i umiejętności.

Do zobaczenia w Pacanowie na kolejnych bajkowych wydarzeniach!

/ECB/https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=38298