14. Zjazd Postaci Bajkowych
2023-09-15 16:06:57

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników bajek i baśni na niezapomniany 14. Zjazd Postaci Bajkowych, który odbędzie się już 1  października!Podczas tego magicznego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowy Teatr Katarynka, który przygotował dla nich mnóstwo atrakcji. Zagrają oni niezwykły „Interaktywny koncert familijny Kalejdoskop Marzeń i Snów”, w którym zabrzmi aż 19 utworów śpiewanych na żywo! To niezapomniane wydarzenie przeniesie gości do magicznego świata bohaterów Disneya, w którym najpiękniejsze piosenki z ich bajek ożyją dzięki utalentowanym wokalistom. Razem z nimi przeżyjemy emocjonujące przygody… podróż do mroźnej krainy Anny i Elzy, odwiedziny w zaczarowanym świecie Pocahontas oraz zwiedzanie podwodnego królestwa Małej Syrenki.

Zobacz

Teatr Katarynka zabierze wszystkich także w podróż po życiowych lekcjach odważnych bohaterów, jak Vaiana, Herkules, Merida czy Aladyn. Ich historie pokażą, że czasem od spełnienia marzeń dzieli nas tylko odwaga i determinacja. To nie tylko spektakl, to prawdziwa podróż przez świat baśni i muzyki, która przypomni wszystkim, co w życiu jest naprawdę ważne. Po spektaklu Teatr Katarynka poprowadzi warsztaty aktorskie oraz bal z animacjami i zabawami tanecznymi, aby uczestnicy mogli w pełni wcielić się w role ulubionych postaci bajkowych.

Podczas wydarzenia na warsztatach artystycznych goście będą mieli okazję stworzyć niezwykłe dzieła sztuki pod okiem profesjonalistów. Pierwszy warsztat to dekorowanie plecaków sportowych, które staną się unikalnym dodatkiem do każdej stylizacji. Drugi warsztat to dekorowanie drewnianych szkatułek, w których ukryjecie wszystkie swoje skarby. Ale to jeszcze nie wszystko! Podczas Zjazdu Postaci Bajkowych można będzie spotkać Myszkę Miki, Pieska Suzi, Koziołka Matołka oraz wiele innych bajkowych postaci.

Szykujcie bajkowe stroje, przyjdźcie do Centrum Bajki 1 października i zanurzcie się w magicznym świecie bajek i baśni! Będzie to niezapomniana podróż pełna bajkowych przebojów i niezwykłych emocji!

Liczba miejsc ograniczona!
Bilet normalny - 20 zł
Bilet rodzinny - 60 zł
Kup bilet online

PROGRAM:
1 października 2023 r.
godz. 14:00-17:00

Warsztaty:
JUPI ANIMACJE
- Worki sportowe
- Pudełka na skarby

14:00–14:30 – Rozśpiewane otwarcie wydarzenia
14:30–15:30 – Interaktywny Koncert Familijny Kalejdoskop Marzeń i Snów
15:30–16:00 – Warsztaty aktorskie
16:00-17:00 – Bal – zabawy taneczne, animacje ruchowe, pokaz kostiumów dzieci

Regulamin wydarzenia

/ECB/https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=37530