Zapraszamy na wojskowe targi służby i pracy
2023-03-17 09:00:59

W dniach 17 - 18 marca 2023 r. (piątek - sobota) zapraszamy do Pińczowa na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy. To szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzeni lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.


W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych.

Różne ścieżki do służby wojskowej – Ty decydujesz

Podczas Targów w punktach rekrutacyjnych żołnierze WCR odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości, na życzenie przedstawią spersonalizowaną ścieżkę kariery opartą o Twoje dotychczasowe wykształcenie, doświadczenie zawodowe i oczekiwania wynikające z Twoich indywidualnych zainteresowań. Na miejscu będzie można złożyć wniosek o wstąpienie do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej lub do Wojsk Obrony Terytorialnej.

Zobacz

 

PIŃCZÓW  Hala widowiskowo-sportowa ul. Republiki Pińczowskiej 42.

Źródło: gov.pl

https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=36349