Poseł Adam Cyrański popiera Rafała Trzaskowskiego (video)
2020-07-07 15:10:10

We wtorek, 7 lipca 2020r. świętokrzyski poseł Koalicji Obywatelskiej Adam Cyrański zachęcał mieszkańców Buska-Zdroju do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów prezydenckich.




W czasie rozmów z mieszkańcami Buska-Zdroju posłowi towarzyszyli lokalni działacze i sympatycy wraz z przedstawicielem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej - Andrzejem Bydłoszem.

 Zobacz

Jak podkreślał poseł:  "Rafał Trzaskowski będzie dbał o Polskę samorządową. Bo sukces gospodarczy Polski dzisiaj to przede wszystkim rozwój samorządów". Prezydent Trzaskowski nie pozwoli przede wszystkim na likwidacje powiatów.

Według posła, już teraz rząd, za pozwoleniem prezydenta Dudy, przyczynia się do tego, że powiatowe instytucje poprzez niedofinansowanie np. szpitale są stawiane w stan upadłości, a później grozi im likwidacja.

Takie działanie Prawa i Sprawiedliwości wskazuje, że partia "nie rozumie i nie znosi niezależnych instytucji. Stąd atak na sądownictwo, na niezależne media, stad atak na samorządy".

 Zobacz

Zobacz

Innym ważnym tematem o którym mówił poseł Cyrański jest pomoc rolnikom w ich codziennym trudzie. Realizacja programu "inwestycja za rogiem", której projekt zakłada, że rolnik będzie mógł sprzedawać swoje produkty bez udziału państwa,  pozwoli na szybszy rozwój lokalnej gospodarki.

Na zakończenie spotkania poseł dziękował za dotychczasową frekwencje i prosił o dalsze głosowanie na mądrego i rzeczowego Prezydenta - Rafała Trzaskowskiego.

Zobacz

Zapraszamy do obejrzenia relacji video.
















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=30879